Sen Černý Most II PG – Jabadabadoo Prosek

Sen Černý Most II PG – Jabadabadoo Prosek 6:2

Zápas 4. kola jsme odehráli v Běchovicích. Jelikož výsledek je v nadpisu, report bych po této větě nejraději ukončil… Ne kvůli skepsi, jen si prostě nějak nejsem jistý, co vlastně psát.

Opět jsme nezačali špatně – soupeř, ač nás věkovým průměrem kádru výrazně převyšoval, se po hřišti lépe pohyboval, byl důraznější a vstřelil po chybě obrany i první gól. Na ten ale po chvilce odpověděl Matěj díky důrazu před soupeřovou brankou a po Šumákově chytře rozehraném přímáku dokonce Pavel převážil výsledek na naši stranu. Poločas jsme vyhráli 2:1.

Do druhého nastoupil ČM s jasnou touhou výsledek otočit. Soupeř ještě zvýšil své úsilí, kolem naší brány bylo co chvíli rušno, střely ze střední vzdálenosti však létaly vysoko nad branku, zblízka buď zasáhl Martin nebo jsme měli kopec štěstí. Rozhodly tak dva téměř slepené góly po rozích, kdy v obou případech chyběl na pozici náš hráč, který by hlídal přední tyčku… Soupeře tyto momenty ještě více nakoply, naopak my jsme tou dobou byli již úplně rozklížení, naše hra v těch chvílích připomínala čutec školáků někde na plácku za činžákem. Ve zbytku zápasu jsme se již skoro k ničemu nedostali, naopak ČM nám tam nasypal ještě další 3 kousky a ze hřiště nás vyprovodil hokejovým výsledkem 6:2.

Celý druhý poločas jsem sledoval díky obnoveným potížím s kotníkem za střídačky a mohl se tak soustředit na náš projev, takže předchozí hodnocení rozhodně není střelou od boku… Nejsem m*dka mediální a nepřísluší mi tudíž individuální hodnocení (spolu)hráčů, ale snad můžu napsat, že jsou to pořád ty samé věci v podání těch samých lidí, které nás srážejí dolů, a to píšu s plným vědomím vlastní omylnosti. Je to jen „blbá“ Hanspaulka na nijak vysoké úrovni a všichni to (doufám) hrajeme tak nějak pro radost, na druhou stranu ne všechny baví dělat soupeřům kašpárky, ať už díky neskutečným a těžko uvěřitelným chybám vyplývajícím z nešikovnosti a nebo, a to je daleko horší, pocitu nadřazenosti nad spoluhráči (to už je otázka charakteru). Z hlediska sportovního nás nic horšího než opětovný pád do 7. ligy snad potkat nemůže, mě však daleko víc mrzí, že nálada v kádru není zrovna pozitivní a nemůžu se zbavit pocitu, že to, co jsme před těmi 14 lety začali stavět, se nám během posledních pár sezon tak nějak, kousek po kousku, rozplynulo pod rukama…

5 komentářů u „Sen Černý Most II PG – Jabadabadoo Prosek“

  1. jsem se trošku unáhlil no 😀 …chtěl jsem vás psychicky podpořit 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *