Jabadabadoo Prosek – Beruška Prosek 4 : 0 (3:0)
Branky: 3. 8. 47. R. Pecka, 13. P. Hradílek
Karty: 55. P. Hradílek (ČK, po druhé ŽK),  55. J. Roučka (ŽK) – 55. M. Klimeš (ČK, po druhé ŽK)

Náš komentář:
Zápas dvou proseckých týmů vyznělo jednoznačně v náš prospěch, soupeř se za celý zápas nezmohl na brankovou šanci a tak kromě neustálých faulů a keců nebyl fotbalově vůbec vidět.

Utkání začalo naším tlakem, z něhož rezultovala první šance Radka – sám proti brankáři neuspěl. Ale z následného rohu již mířil přesně – 1:0. Po chvíli se opět uvolnil, zesměšnil obránce Berušky a skóroval podruhé. Ani to Berušku neprobudilo a dál jsme měli šance jen my. Nakonec se ještě prosadil Pavel, který střelou z rohu pokutového území a tím uzavřel účet poločasu. Což je škoda, šancí na zvýšení vedení bylo dostatek. Beruška za celý poločas vystřelila pouze jednou na branku a rozhodně to nebyla zrovna nebezpečná střela.

Druhá půle byla mnohem vyhrocenější než první. Soupeř nedokázal zkousnout, že na hřišti hraje podřadnou roli a tak začal nevybíravě faulovat. Rozhodčí sice pískal, ale to se Berušce nelíbílo už vůbec (co si to ten rozhodčí dovoluje, pískat nám fauly?!). Hra se drobila a víc se diskutovalo než hrálo. Pak ještě Radek dokončil hattrick, když mu frustrovaný soupeř přihrál před prázdnou branku. Zápas zakončil nevybíravý faul hráče Berušky na Jirku, na který zareagoval Pavel a šel to vyřídit ručně. Za což dostal červenou kartu a to bylo asi tak poslední, co se dá k zápasu napsat.

Vyhráli jsme naprosto zaslouženě, soupeř byl až trapně neškodný. Nebýt jejich ošklivých faulů, které přišly až za rozhodnutého stavu, tak by to bylo krásné pohodové sobotní dopoledne.