Jabadabadoo Prosek – Přezletice

Jabadabadoo Prosek – Přezletice 2 : 6 (2:1)
Branky: 7. 59. P. Hradílek – 13. 18. 39. 54. 60. M. Jirků, 38. J. Moulis

Po roce jsme se, v rámci druhého kola, opět střetli s Přezleticemi a odnesli si ostudný nářez.

Začátek se vyvíjel podle našich předzápasových představ o (snadných) dvou bodech – nejprve jsem z otočky nastřelil tyč a asi za 2 minuty už jsme vedli 1:0, to když se Pavel trefil hlavou po Honzově autu. A pak to začalo – soupeř se daleko lépe pohyboval, dával si balony po zemi do nohy a začal si nás vodit jako malé kluky. Do poločasu Přezletice otočily skóre – 1:2 z našeho pohledu.

Ve druhé půli, ačkoli jsme do ní nastupovali s odhodláním urvat zápas pro sebe, nás Přezletice jasně přehrály, i díky koučingu ze strany rozhodčích (oficiálně byli oba z nějakého jiného přezletického týmu, hrajícího HL, nicméně když po zápase čárový rozhodčí vracel svoji registračku zpět do balíčku těch „našich“ Přezletic, bylo jasné, že po výprasku od Huňáče v 1. kole neponechali tentokrát chlapci nic náhodě). Rozhodně se nedá říci, že jsme prohráli díky takto ošefovanému zákulisí, ale pocit křivdy se krade na mysl – o přestávce sdělit některé vypozorované aspekty naší hry soupeři a připravit taktiku na druhý poločas, to by si, myslím, rozhodčí měl nechat od cesty… No nic, ty góly jsme si nechali nasypat vlastními chybami a laxností ve hře, já osobně jsem si místy připadal jako policajt řídící křižovatku – jen jsem se točil na místě a sledoval okolní provoz…:-) Takže místo zisku dvou bodů do tabulky, se kterými jsem (někteří) před zápasem tak nějak počítali, máme po 2 kolech prd a držíme se opět u dna tabulky…

H.

Co napsal rozhodčí:
Hosté šli rychle do vedení, ale pak už Přezletice nepřipustily žádné komplikace.

Pár obrázků ze zápasu:

Jeden komentář: “Jabadabadoo Prosek – Přezletice”

1. Když tak koukám na tabulku, je jasné, že v Přezleticích někomu propouští žumpa. Gratuluju ke včerejšímu 5:2.