Jabadabadoo Prosek – Alej FK B

Jabadabadoo Prosek – Alej FK B 0:3
Branky: 15. 60. J. Svátek, 21. I. Karhan

Další políček do tváře jsme utržili od Aleje B, která nás dokonale předčila v důrazu před brankou a produktivitě. Na tyče a břevna se nehraje, takže góly vstřelil pouze soupeř a nutno říci, že zaslouženě, prostě chtěli víc. Soupeřovy standartky bráníme jako ponocní a Martin prostě všechno nechytí. Nějakou tu šanci jsme měli, ale na 3 góly to stejně nebylo, tudíž prohra naprosto zasloužená.

Něco je hodně špatně – nikdy jsem nezažil, aby jsme se okamžitě po zápase všichni sebrali a jako smrad mlčky zmizeli z areálu hřiště, jen s pozdravem na půl huby a pohledem do země… Jediné pozitivum vidím v tom, že Matěj, ačkoliv byl v trestu za ČK a musel kvůli tomu utéct od domácích povinností, se přišel aspoň kouknout, i když nemohl hrát. Náš další potrestaný hráč, Roman V., se naopak angažoval na lavičce soupeře, a jak jsem později slyšel o Pavla, daleko více, než by bylo zdrávo… Je hezké mít kamarády v soupeřově kádru a nedělat, že je neznám, ale načasování a formu bych asi zvolil trochu jinak. Ale vlastně je to jen další kamínek do mozaiky našeho „týmového ducha“, takže se nic zvláštního nestalo. Na hřišti jsme ještě nezískali ani bod a já marně vzpomínám na alespoň podobnou naši výsledkovou a herní krizi. Propad tabulkou je hlubší a hlubší, sedmá liga již otevírá svou náruč…

Co napsal rozhodčí?
Bez branek se vyhrávat nedá a tyčky ani břevna se nepočítají. O tom se přesvědčil celek domácích. Alej nepředvedla nic oslnivého, ale dala tři branky a to na zisk dvou bodů v pohodě stačilo.