Jabadabadoo Prosek – Beruška Prosek

Výsledky 7. kola, 6.F liga, podzim 2008

Jabadabadoo Prosek – Beruška Prosek 4 : 0 (3:0)
Branky: 3. 8. 47. R. Pecka, 13. P. Hradílek
Karty: 55. P. Hradílek (ČK, po druhé ŽK),  55. J. Roučka (ŽK) – 55. M. Klimeš (ČK, po druhé ŽK)

Náš komentář:
Zápas dvou proseckých týmů vyznělo jednoznačně v náš prospěch, soupeř se za celý zápas nezmohl na brankovou šanci a tak kromě neustálých faulů a keců nebyl fotbalově vůbec vidět.

Utkání začalo naším tlakem, z něhož rezultovala první šance Radka – sám proti brankáři neuspěl. Ale z následného rohu již mířil přesně – 1:0. Po chvíli se opět uvolnil, zesměšnil obránce Berušky a skóroval podruhé. Ani to Berušku neprobudilo a dál jsme měli šance jen my. Nakonec se ještě prosadil Pavel, který střelou z rohu pokutového území a tím uzavřel účet poločasu. Což je škoda, šancí na zvýšení vedení bylo dostatek. Beruška za celý poločas vystřelila pouze jednou na branku a rozhodně to nebyla zrovna nebezpečná střela.

Druhá půle byla mnohem vyhrocenější než první. Soupeř nedokázal zkousnout, že na hřišti hraje podřadnou roli a tak začal nevybíravě faulovat. Rozhodčí sice pískal, ale to se Berušce nelíbílo už vůbec (co si to ten rozhodčí dovoluje, pískat nám fauly?!). Hra se drobila a víc se diskutovalo než hrálo. Pak ještě Radek dokončil hattrick, když mu frustrovaný soupeř přihrál před prázdnou branku. Zápas zakončil nevybíravý faul hráče Berušky na Jirku, na který zareagoval Pavel a šel to vyřídit ručně. Za což dostal červenou kartu a to bylo asi tak poslední, co se dá k zápasu napsat.

Vyhráli jsme naprosto zaslouženě, soupeř byl až trapně neškodný. Nebýt jejich ošklivých faulů, které přišly až za rozhodnutého stavu, tak by to bylo krásné pohodové sobotní dopoledne.

Komentář rozhodčího:
Rozhodl raketový nástup Jabadabadoo, který Berušky nezachytily. Do 45.minuty to byl pěkný bojovný fotbal z obou stran. Poté se utkání zvrhlo v dohadování a nevhodné chování hráčů obou týmů, které vyvrcholilo v 55.minutě vyloučením dvou hráčů. Škoda zbytečných emocí…

4 komentáře u „Jabadabadoo Prosek – Beruška Prosek“

  1. Po našem vzájemném zápase si už dovedu udělat poměrně dobrou představu o tom, jak to chodí v zápasech Berušky. Můžeme jen děkovat prozřetelnosti, že zrovna nás pískal rozhodčí, který se neposere z toho, že si na něj někdo otvírá hubu (že by taktika?)… Sice si taky pamatuju zápas(y), kdy nás, v té době okupující přední příčky tabulky, přehrál papírově slabší soupeř, a že se to kousalo těžce, ale jak říkám, ve skoro každém komentáři k zápasu Berušky se objevují výrazy jako „vyhecovaný“, „na hranici fair-play“ apod., takže to už působí jaksi programově… Nicméně, 2 nečekané, ale o to ultradůležitější body máme, Jirka se po pádu na to hrazení, naštěstí, nezranil a Pavel si halt trochu odpočine…:-) Cíl v podobě uchování 6-tiligové příslušnosti se zase o kousek přiblížil a to je v tuhle chvíli nejdůležitější…

  2. Ahoj, upřímně nechápu, jak jste je mohli porazit, my jsme si proti nim před 3 lety ani neškrtli. Nicméně velká gratulace, že to těm agresorům konečně někdo natřel! Je to fakt banda dobytků!
    Sledujete to skóre, až s nimi budeme hrát my 22.11. :-/

  3. Chlapci sesta liga je prales a proto to tam takhle vypada, spousta absolutnich nekoplu kteri si mysleji ze nekdy umeli hrat fotbal.. tak se nedivte ze to tam takhle vypada.. Fotbal na ktery se da koupat je tak od 5. Tak at zije prales:))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *