64! FC Kobylisy – Jabadabadoo Prosek

Jabadabadoo Prosek – 64! FC Kobylisy 2 : 3
Branky: 26. S. Bejlek, 46. R. Pecka – 12. M. Valo, 27. 42. J. Vaněk

Na pláže Rudého moře se ke mě donesl pouze výsledek, takže záleží na některém z aktérů (může být i z týmu Kobylis :-)), zda se k zápasu šíře vyjádří a zašle report na můj mail, či ho vloží do komentáře pod můj příspěvek.

Tak Honza se po měsíci rozhoupal:
Konečně jsme podali výkon hodný pochvaly. Velkou měrou se o to zasloužil Pecoun, který se na nás zase jednou přišel podívat – podržel vepředu balon a ostatní tak měli čas se mu nabídnout do přihrávky. Na první soupeřův gól (námi opět darovaný, to už je k pos*ání) odpověděl téměř okamžitě Standa, který přes gólmana zblízka protlačil náš aut. Ale za chvíli už opět vedl soupeř, to když se balon odrazil od tyče do naší brány způsobem, jakým to umějí jen naši protivníci…:-( Poločas jsme prohráli 2:1.

Ve druhé půli Matěj sáhl po míči v našem PU, takže červená a pentle – a bohužel proměněná – 3:1. Paradoxně jsme začali Kobylisy ve čtyrech přehrávat, ale už jsme pouze snížili z penalty nařízené po faulu na Pecouna. Kobylisy měly také dohrávat ve čtyřech – Radek se s míčem obtočil kolem posledního bránícího hráče a ten mu faulem zamezil v postupu už jen na samotného brankáře – dle mě červená karta… Poslední velkou šanci spálili Pavel, takže nám nezůstalo nic než dobrý pocit z konečně bojovného výkonu. Třeba Standa se hecnul a ačkoliv jeho místo je na hrotu útoku, skluzem na naší brankové čáře zamezil jasnému gólu, to Martin tou chvílí ještě dobržďoval svůj tradiční průjezd do prázdna…:-) Výsledková mizérie tedy trvá, ale aspoň jsme po delší době nebyli za kašpárky, což po zápase uznale konstatoval i soupeř. V tabulce ale rozhodují získané body, které jaksi stále zoufale chybí!

Co napsal rozhodčí?
Pohledný technický fotbal. V první půli se víc snažili domácí, ale často naráželi na nekompromisní obranu Proseka. Praradoxně se hosté zlepšili po vyloučení Pacáka, kdy vrhli síly do útoku a málem vyrovnali.