Jabadabadoo Prosek – Hell Avalanche

Výsledky 9. kolo, 7.I liga, podzim 2007

Jabadabadoo Prosek – Hell Avalanche 6 : 1 (2 : 0)
Branky: 4. 57. 59. R. Pecka, 25. J. Machynka, 31. OG, 52. R. Volník, 54. P. Hradílek

Oficiální komentář:
Velmi pohledné utkání, hrané ve velmi rychlém tempu. Vyhrál překvapivě tým bez možnosti střídání.

Náš komentář:
 Opět jsme hráli ve Kbelích a opět bez střídání, soupeř dorazil v 9 lidech. Na těžkém terénu nám úvod vyšel, už 4 minuty po začátku první půle si jedním dotykem zpracoval dlouhý centr Pecka a druhým ho poslal do křižnou střelou do sítě. Ten gól nás mírně ukolébal, dalších 10 minut se hrálo bez větších šancí, pak však převzal aktivitu soupeř a začal si podařenou kombinací vytvářet šance. Šancí si vytvořil dostatek, ale naprosto selhal v zakončení, kdy nedokázal překonat dobře chytajícího Jardu, nebo se netrefil vůbec do prostoru branky. V době jejich narůstajícího tlaku jsme utekli do breaku a Machynka jej dokázal zakončit podél vybíhajícího brankáře a tím stanovit poločasové skóre na 2:0.

Druhý poločas pro nás nezačal dobře, hned v pvní minutě jsme si vstřelili vlastní gól. Tento gól odstartoval dobývání naší branky, ale soupeři se již nedařilo tolik jako v první půli a moc šancí (i přes značou územní převahu) si nevypracoval. Pak zaúřadavalo klišé nedáš-dostaneš a Volník skóroval nečekanou střelo od levé lajny. O pár okamžiků přidal gól Hradílek a bylo rozhodnuto. Na konečných 6:1 zvyšoval dvěma góly Pecka.

Výsledek utkání je pro soupeře krutý, zápas byl vyrovnaný, ale pokud soupeř nedokáže vstřelit gól (i ten čestný úspěch soupeře jsme si museli vstřelit sami), tak se lepšího výsledku nedočká…