Jabadabadoo Prosek – Blue Flame

Jabadabadoo Prosek – Blue Flame 1:2 (0:0)
Branky:
42. Guttenberg

Možná by stačilo napsat jen ten nadpis, protože vše ostatní je již obehraná písnička… Zase jsme prohráli, zase o gól, a zase s přispěním pána s píšťalkou…

V letním počasí jsme potřetí v historii nastoupili proti Blue Flame, tentokrát na „koberci“ na Zárubově, Mimochodem, až dodnes jsme na tomto hřišti nikdy neprohráli, ale ani to už neplatí…:-( Rozdíl v postavení v tabulce nebyl od začátku nijak znát, hrálo se jen po „vápna“, přes zhuštěné obrany toho k oběma brankářům moc neprošlo. První poločas skončil bez gólů.

Ve druhé půli se BF ujali vedení, když nedůrazný Honza W. nechal proniknout jejich hráče z vlastní půle s balonem až před gólmana a ten se po zemi trefil přesně za tyč. Nestalo se nic divného, zase jsme prohrávali. V letním vedru, s jedním hráčem na střídačce („Blues“ ovšem také), síly rychle ubývaly. Za pár minut ovšem Martin svým vířivým pohybem v poli udělal zmatek v soupeřově obraně, míč se dostal k Romanovi G. a ten se nemýlil – 1:1. To pro nás byla živá voda, ale ne na dlouho. Pár minut před koncem nechal rozhodčí, i přes jasný „šlapák“ na našeho brankáře v pokutovém území, pokračovat ve hře, soupeř toho využil a balon dostal do brány – 1:2. Protesty samozřejmě zbytečné, ale pomozte si… Ve zbytku zápasu se již nic zajímavého nestalo, naše koncovka je dlouhodobě bezzubá a to je náš velký problém, větší, než chyby rozhodčích.

Nic to nemění na mém dojmu, že z dnešního zápasu jsme si bod zasloužili. Moje dojmy ale nejsou pro postavení v tabulce důležité a tak se pomalu smiřujeme s opětovným pádem do 7. ligy…