20
Čvn

11. kolo

MOTOR AC – JABADABADOO PROSEK 7 : 4 (2:1)
Branky: 3 Stejskal (32, 38, 39), 2 Mrázek(7, 36), Mysliveček(12), Korman(50) – 2 Padevět(45, 57), Roman Mašek(24), Hradílek(43)
Ač to nerad přiznávám, zvítězilo techničtější a fotbalově lepší mužstvo Motoru. Po pro nás výsledkově (2:1) příznivém poločase, Motor nastartoval a v 10. minutách rozhodl o osudu utkání.

20
Čvn

10. kolo

JABADABADOO PROSEK – SPORTING LUKA 1 : 2 (0:1)
Branky: Bažo(57) – Sivák(11), Truhlář(43)
Tak jsme se zase sešli v přesně do počtu. Od začátku měl Sporting mírnou převahu, kterou bohužel po 20. minutách zúročil ve vedoucí branku, kdy po vydařené kombinaci, skóroval hlavou. My jsme pouze kontrovali nastřelenou tyčkou (Peklo) a dalšími zahozenými šancemi. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodáním vyrovnat, avšak naopak jsme znovu inkasovali. V této době si Sporting vypracoval mnoho šancí, ale naštěstí téměř nedokázal vystřelit na naši branku. Na aktivitu Sportingu jsme reagovali opět pouze nastřelením tyče a střelou, kterou obránce vykopl z brankové čáry. Těsně před koncem jsme se mohli radovat i my, to když Roman nádhernými nůžkami přeloboval oba obránce i s brankářem. To však bylo z naší strany vše a Luka si odnesly oba body a my mohli pouze vzpomínat na náš nádherný gól…

20
Čvn

9. kolo

KOJOTS UNITED – JABADABADOO PROSEK 7 : 4 (5:2)
Branky: Křivka(3, 30, 59, 60), Jupa(7), Válek(9), Donát(22) – 2 Hradílek(43, 55), Bažo(4), Machynka(15)
Původní utkání nehráno pro nezpůsobilý terén. Dohrávka se hrála jako předzvěst poslední kola, týž den, ale dopoledne.
Komentář nechám, jaký přišel od rohodčího (velmi dobře vystihuje poměry na hřišti):
„Pohledné utkání, hrané na velmi těžkém terénu s kamením na hřišti. Oběma týmům šlo o udržení v šesté lize a nakonec se to snad týmu Kojots podařilo. Výsledek mohl být ještě mnohem vyšší, ale to by střelci museli proměňovat svoje šance. Dalo by se říci, že rozhodla větší produktiva hráčů Utd.“
Není co dodat, snad jedině, že náš brankář(Hradílek) šel po půli do pole a dokázal benevolentně hrajícím Kojotům vstřelit dvě branky!!! Hanba útočníkům!!!

20
Čvn

8. kolo

JABADABADOO PROSEK – JINONICE 1 : 2 (0:0)
Branky: Padevět(38) – Krejdl(32), Keřlík(56)
Už před zápasem to vypadalo velmi špatně. Čekalo nás utkání s dosud neporaženými Jinonicemi a nás se sešlo pouze pět. Tak jsme hráli pouze v pěti, na něčem, co spíše připomínalo čerstvě zorané pole s několika třeboňskými rybníky uprostřed.
Od začátku utkání jsme vsadili víceméně na obranu (co jiného se v pěti dá dělat), a až do půle se nám dařilo eliminovat nebezpečné útoky Jinonic, jednak díky terénu a jednak dík naší eminetní snaze nedostat gól. Ovšem v druhé půli přišla pohroma v podobě obdržené branky, to když brankářovi proklouzla pod rukama prudká střela přibližně z 8mi metrů. Nesložili jsme zbraně a brzy jsme vyrovnali hlavičkou po autovém vhazování. Náš osud se naplnil těsně před koncem. Po hrubce unavené obrany, soupeř pohodlně skóroval do odkryté branky.
Za výkon proti Jinonicím se jistě stydět nemusíme, ale branka v závěru velmi zamrzí.

20
Čvn

7. kolo

JABADABADOO PROSEK – 3V 1 : 3 (0:2)
Branky: Machynka(48) – Pondělíček(4), Wiederhoffer (25), Balvín(40)
Na toto utkání by bylo Nejlepší zapomenout. Sešlo se opět pouze šest statečných a sehráli utkání s visačkou „nejhorší utkání tohoto desetiletí.“
Hrálo se na odporném, hnusně bahnitém plácku s mnoha kameny roztroušenými okolo, což našemu subtilnímu technickému týmu opravdu nevyhovovalo a to jsme ještě inkasovali v 4. minutě gól, který ještě dnes budí brankáře ze spaní. Náš totální chaos potrestalo 3V ještě dvakrát, my jsme odpověděli akcí Viktora, kterou zakončil do prázdné branky Máša. To je k tomuto utkání vše a už o něm nikdy nechci slyšet…

20
Čvn

6. kolo

INZETO HOMOGEN – JABADABADOO PROSEK 0 : 1 (0:0)
Branky: Pučálka(55)
Na nádherném hřišti v Kyjích, jsme sehráli kvalitní zápas, ve kterém jsme měli celou dodu mírnou převahu, kterou jsme zužitkovali až v naprostém závěru, Zdeňkovou hlavičkou. K utkání můžu pouze podotknout, že jsme začínali hrát v devíti, ale zápas jsme dohráli jenom v šesti, protože simulanti DUDR, PEKLO a WEIGL se ‚zranili‘ (bez soupeřova přičinění).

20
Čvn

5. kolo

JABADABADOO PROSEK – AFC GEPARD 6 : 0K

Gepard se proti nám nesešel a jelikož to už bylo potřetí, byl vyloučen ze soutěže.

20
Čvn

4. kolo

FANTA CLUB – JABADABADOO PROSEK 2 : 3
Branky: Hlaváč(40, 56) – Pučálka(11, 46), Karaman(49)
Nedělní odpoledne (16:45), Karlín 3, slunečno. Tak by se daly rekapitulovat podmínky, v nichž se odehrávalo toto utkání. Nutno podotknout, že se opět nedostavil rozhodčí a tak zápas odpískal kdosi z mohutného houfu fotbalistů Fanty.
Od začátku jsme si vypracovali mírnou převahu, kterou využil Zdenda ve vedoucí branku. Poločas jsme dohráli naprosto v pohodě, ačkoliv jsme nevyužili několik slibných šancí. Druhá půle se hrála také podle našich not až do chvíle, kdy jsme inkasovali z rychlého protiútoku branku. Vzápětí jsme však kontrovali dvěma góly a vše bylo v pohodě.
Po třetím inkasovaném gólu začala Fanta více riskovat a vytvořila si několik slibných šancí, na které jsme odpovídali rychlými protiútoky. Když Máša, pět minut před koncem, z JEDNOHO metru přestřelil opuštěnou branku, tak to vypadalo, že se dohraje se stavem 3:1 až do konce. Jenže opak byl pravdou! Fanta těsně před koncem vstřelila gól a vyvinula si mohutný tlak korunovaný šancí v 76. minutě. Po uplynutí 80. minuty se konečně rohodčí uvolil ukončit utkání (asi proto , že mužstva hrající po nás, už půl hodiny nervózně stepovala okolo a vykazovala oprávněnou obavu z tmy) a my si zhluboka oddechli. Jasný důkaz, jak se strachovat o výsledek jinak jednoznačného utkání.