4. kolo

FANTA CLUB – JABADABADOO PROSEK 2 : 3
Branky: Hlaváč(40, 56) – Pučálka(11, 46), Karaman(49)
Nedělní odpoledne (16:45), Karlín 3, slunečno. Tak by se daly rekapitulovat podmínky, v nichž se odehrávalo toto utkání. Nutno podotknout, že se opět nedostavil rozhodčí a tak zápas odpískal kdosi z mohutného houfu fotbalistů Fanty.
Od začátku jsme si vypracovali mírnou převahu, kterou využil Zdenda ve vedoucí branku. Poločas jsme dohráli naprosto v pohodě, ačkoliv jsme nevyužili několik slibných šancí. Druhá půle se hrála také podle našich not až do chvíle, kdy jsme inkasovali z rychlého protiútoku branku. Vzápětí jsme však kontrovali dvěma góly a vše bylo v pohodě.
Po třetím inkasovaném gólu začala Fanta více riskovat a vytvořila si několik slibných šancí, na které jsme odpovídali rychlými protiútoky. Když Máša, pět minut před koncem, z JEDNOHO metru přestřelil opuštěnou branku, tak to vypadalo, že se dohraje se stavem 3:1 až do konce. Jenže opak byl pravdou! Fanta těsně před koncem vstřelila gól a vyvinula si mohutný tlak korunovaný šancí v 76. minutě. Po uplynutí 80. minuty se konečně rohodčí uvolil ukončit utkání (asi proto , že mužstva hrající po nás, už půl hodiny nervózně stepovala okolo a vykazovala oprávněnou obavu z tmy) a my si zhluboka oddechli. Jasný důkaz, jak se strachovat o výsledek jinak jednoznačného utkání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *