Poštmistři – Jabadabadoo Prosek

Poštmistři – Jabadabadoo Prosek 1 : 3 (0:1)
Branky: 2x Matěj, Pavel

Po polední utkání na Pražačce se dá lakonicky shrnout jako Jabadabadoo vs. číslo 13.

Začátek byl v naší režii, vytvořili jsme si 3 šance a tu poslední Matěj se štěstím proměnil ve vedoucí gól. Soupeř poté přidal, ale vesměs hrál všechno na jediného vysunutého útočníka (s číslem 13 na zádech), který byl schopen míče zpracovat, tělem přikrýt a protlačit se do zakončení.

Druhá půle byla podobná první – soupeř všechno nakopával na svého útočníka, kterého přestali podporovat a radši stáli ve čtyřech před svým brankářem. Nastala tak schizofrenní situace, kdy osamělý útočník se snažil probít naší obranou a naopak my jsme se snažili prorazit 4 členný val před před brankářem. Ani na jedné straně to nevedlo k vážnějším šancím. K naší smůle tento stav první porušil útočník soupeře, který využil naší chyby při standartní situaci a vyrovnal. To nás trochu motivovalo a odpovědí byl Pavlův sólový nájezd, který ovšem zkušeně zlikvidoval gólman soupeře. Naštěstí se za chvíli trefil Matěj, kdy rohový kop uklidil přesně za tyč nic netušícího brankáře. Soupeř už ze sebe více nevymáčkl (a stále hrál pouze na jedno útočníka) a tak Pavel mohl v poklidu pojistit výsledek v samotném závěru utkání.

Byl to zápas s málem šancí, navíc Martin v bráně byl bezchybný, což nám dávalo vzadu potřebou jistotu. Směrem dopředu to byla bída s nouzí, až moc podobná minulému zápasu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *