Jabadabadoo Prosek – Red Leads

Jabadabadoo Prosek – Red Leads 1:3 (0:1)

Zpět v realitě – tak by se dal stručně shrnout včerejší zápas. Soupeř nás nepříjemně zaskočil svým aktivním přístupem, důrazem a pohybem, Red Leads byli zkrátka ve všem(!) lepší. Do prvního gólu jsme s nimi ještě celkem drželi krok, pak už to byla marnost. Neschopnost si kloudně přihrát nebo zakončit, nás stála důležité body. Gól jsme dostali po neodvráceném rohu, kdy se balon, nastřelený do našeho PU z poměrně nepříznivého úhlu, odrazil od útočícího hráče do brány. Opět a znova – ve skrumáži nejsme schopni jednoduše zakopnout míč do bezpečí a dostáváme z toho hloupé góly. Poločas jsme tedy prohráli 0:1 a to zcela zaslouženě.

Ve druhé půli jsme, samozřejmě, chtěli výsledek zvrátit v náš prospěch, ale celkem rychle jsme dostali další 2 góly a o osudu zápasu tak bylo prakticky rozhodnuto, včera jsme na to prostě neměli. Soupeř si na naší polovině dělal, co chtěl – akce na jeden dotek, narážečky, to vše v rychlosti a často dovedené až do zakončení – Martin chytil další 3-4 góly. Naše šance, když už nějaké přišly, pálil většinou Pavel, a to i ty vyložené… 10 minut před koncem prostřelil z otočky Roman G. soupeřova brankáře a upravil tak na konečných 1:3. Red Leads ale nemuseli mít obavy, na zvrat nebyly síly a bohužel ani vůle. Šance na umístění do 3. fleku sice ještě žije, ale ne s takovou hrou, jakou jsme předvedli včera. A opět se nabízí otázka, zda má vůbec smysl usilovat o posunutí se o úroveň výš, když k tak důležitému zápasu přistoupíme tímto způsobem. Pokud bychom měli takto odehrát zbytek sezony, můžeme být jen rádi, že máme dostatečný náskok na sestupové pozice…