Jabadabadoo Prosek – Marná snaha

Jabadabadoo Prosek – Marná snaha 4:0 (0:0)

Po jarním padáku do sedmé ligy jsme novou sezonu načali vítězstvím na hřišti Děkanka. I přes soupeřovu početní převahu (nás se sešlo rovných 6) byla první půle dost vyrovnaná, jednu z jejich střel vyrazil dnes výborný Martin na tyč, my jsme na druhé straně zakončovali dost nepřesně. Pavel s Romanem G. měli naše největší příležitosti, zatím bez efektu. První půle tak skončila bez gólů.

Gólový účet otevřel hned z kraje druhé půle Matěj, po kombinaci s Pavlem. Druhý gól přidal Honza W. z přímého kopu a uklidňující třetí Pavel efektním a zároveň efektivním přelobováním soupeřova brankáře. Skóre uzavřel znovu Matěj, svoji střelu skryl za bránícího protihráče. Po nulové první půli to tam najednou napadalo… Až na několik „povinných“ slovních výměn se zápas odehrál v klidu a fér a skončil naším jasným vítězstvím. Pochvalu zaslouží všichni kromě mě, vůbec mi to dnes nesedlo. Martin uhájil čisté konto a působil v bráně dost jistě. Honza W. kromě gólu dobře rozdával míče a vyhrál spoustu osobních soubojů. Roman G. se místo Matěje přesunul do obrany a byl to na tomto postu snad jeho nejlepší výkon, co pamatuju, velká pochvala! Pavel si v útoku odehrál svoje a konečně se mu povedl lob, no a za Matěje mluví jeho dva góly a neustálý pohyb do volných prostorů, kam se dalo vždy přihrát. Takže dneska paráda, snad to půjde…

H.

2 komentáře u „Jabadabadoo Prosek – Marná snaha“

  1. Parádní článek Honziku.Opravdu jsme hráli pěkně,Roman hrál výborně a golman dobře zachytal 🙂

  2. Chlape, já se prostě nikdy nezbavim pochybností, jestli to, co mi říkáš nebo píšeš, není ironie…:-) Jsem rád, že jsem neměl potřebu psát cokoliv o rozhodčích…:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *