Jabadabadoo Prosek – Bamboocha City

Jabadabadoo Prosek – Bamboocha City 2:4 (0:1)

Zápas proti (zatím) suverénní Bambooche jsme odehráli pod umělým osvětlením na Pražačce. Bamboocha od začátku ukazovala, proč vede tabulku ligy bez ztráty kytičky – mladí, běhaví zajíci s dobrou kopací technikou a zdravým důrazem si podali i nás. V první půli jsem dokázali ještě jakžtakž držet se soupeřem krok, přesto jsme ji prohráli 0:1, proti střele pod břevno zpoza PU byl Martin bezmocný. My jsme se nedostali de facto k ničemu kloudnému, mohli jsme být rádi, že neprohráváme větším rozdílem.

Ve druhé půli vykřesal Standa jiskru naděje – u odraženého míče byl nejdříve a podél gólmana vyrovnal na 1:1. Chvilku euforie uťal soupeř rázně – třemi góly do naší sítě. U prvního jsme opět(!!!) nedokázali odvrátit standartku soupeře obyčejným odkopem z našeho vápna, u třetího zůstal opět(!!!) nepokrytý zakončující hráč, i přes Pavlovo důrazné upozornění. V závěru ještě Standa korigoval na konečných 2:4, když po hrubce soupeřova gólmana poslal balon do odkryté brány. Posledních 20 minut bylo celkem nervózních, šlo nám docela o hodně a frustrace byla na některých z nás znát. Nakonec ale zápas nijak nevybočil z běžné úrovně Hanspaulky, naštěstí. Pokud se Bamboocha neuspokojí zajištěným postupem 2 nebo 3 zápasy před koncem a bude hrát pořád stejně, má na to, odehrát sezonu beze ztráty bodu, což se zase tak často nevidí… Tím chci říct, že pokud seberou body úplně všem, nemusí nás tato prohra zase tak moc mrzet.