Jabadabadoo Prosek – Sestra Sojka

Jabadabadoo Prosek – Sestra Sojka 7:3 (5:0)

Utkání 5. kola jsme absolvovali v Běchovicích, i tentokrát se dvěma hráči na střídání. Dá se určitě říct, že to byl tentokrát Matějův den. Během úvodní čtvrthodiny nasázel čistý hattrick a prakticky tak rozhodl zápas v náš prospěch. Góly popisovat nebudu, protože si z nich pamatuju pouze tu úvodní šmudlu, kterou si do brány hodil vlastně sám hostující gólman…:-). Měli jsme i další šance, ale všechno tam halt spadnout nemůže… Na 4:0 zvyšoval Pavel a poločasový účet uzavřel na 5:0 Roman G. Skóre sice vypadalo jednoznačně, ale poměru sil na hřiště ne tak úplně odpovídalo, jelikož nejmenovaný člen obrany chtěl včera tak moc dát zase jednou gól, že na obrannou činnost dost kašlal a díky tomu chodil soupeř často do přečíslení, ze kterého ovšem, naštěstí, nic nevytěžil.

Druhá půle už nebyla tak jednoznačná, soupeři jsme vlastními chybami nabídli úpravu skóre do přijatelné podoby, stupidní góly tedy padly na obou stranách. Matěj přidal svůj 4. zářez do pažby a nadto i další gólovou asistenci na sedmý gól – jeho celková bilance za tento zápas je tedy 4+2! A to ještě jeho další pobídky ke gólům zůstaly nevyužity (a sám hlavou trefil tyčku). Celkové skóre se tedy zastavilo na hodnotě 7:3 a my se tak stále držíme v horní polovině tabulky, kde jsme se před sezonou chtěli pohybovat. Jen tak dál!