Jabadabadoo Prosek – MoKo 2.FC

Jabadabadoo Prosek – MoKo 2.FC 1:3 (1:2)

Po týdenní přestávce jsme na Pražačce nastoupili k zápasu 3. kola proti MoKu. Opět v letním počasí a opět pouze v šesti. Ze sestavy vypadl minule vynikající Roman G., místo něj přišel Standa. O osudu zápasu rozhodla prakticky 1. čtvrthodina, kdy jsme hrubkami v obraně pustili soupeře do nájezdů proti Martinovi, a dva z nich skončily gólem. V obou případech to ale začalo nesmyslnými ztrátami míče na soupeřově půli. Síly hodně rychle ubývaly, u všeho jsme byli druzí, v šesti je to na velkém hřišti dost znát. Jiskru naděje vykřesal Pavel, ukličkoval po obránci i gólmana a snížil na poločasových 1:2.

Ve druhé půli jsme chtěli alespoň vyrovnat, ale hrou bez pořádného pohybu a nápadu se nám to nemohlo podařit. Nějaké náznaky jsme samozřejmě měli, ale na body to prostě bylo málo. V závěru přidalo MoKo pojistku, opět po chybě bránícího hráče, a nebylo co řešit. Přitom dnešní soupeř byl určitě hratelný, o lepší výsledek jsme se připravili sami. Na soupisce máme nějakým 13-14 hráčů a scházíme se tak tak, abychom vůbec mohli hrát. Někdy to stačí, někdy, jako dnes, ne. Příští víkend dohráváme 2. kolo, je to neděle večer, tak snad se sejdeme ve větším počtu a spravíme si trochu náladu.