Jabadabadoo – Laxní přístup

Jabadabadoo – Laxní přístup 0 : 3 (0:0)

Po slunečném víkendu přišel studený nedělní večer, který se nám po zápase zdál ještě studenější a chladnější.

Od prvních minut byl zápas vyrovnaný, ovšem šance jsme měli především my. Pavlova hlavička či kombinace s Matějem byly gólové, ovšem ani jedna se nevešla mezi tyče. Stejně skončily i dvě střely Romana. Soupeř se osmělil až v závěru půle, kdy po rychlém protiútoku překonal i Martina v brance, ale už nestačil zakončit lépe než do tyče. V následující šanci se zase zaskvěl výborným zákrokem Martin a když se ani Pavlovi nepodařilo překonat brankáře soupeře ze sólového nájezdu, poločas byl bezbrankový.

Po pár nezajímavých minutách první půle přišel první gól. Soupeř vystihl naše autové vhazování, přišel prohraný souboj na středu hřiště a vzniklo přečíslení dva na jednoho. Honza v obraném zákroku ukopnul míč těsně před dobíhajícím útočníkem, ovšem tak nešťastně, že se míč odrazil od nohy útočníka přímo do naší sítě. Po tomto gólu se soupeř více zatáhnul do obrany a hrál na rychlé protiútoky, což se ukázalo jako velmi účinné, neboť si vytvářel jednu šanci za druhou. Po jednom rychlém výkopu následoval vyhraný hlavičkový souboj a následné rychlé zakončení – a už jsme prohrávali o dva góly. Na konci zápasu se nám ještě objevila možnost dostat se do hry, kdy mou střelu srazil obránce rukou, za níž byla nařízena penalta. Ovšem, jak pozornému čtenáři jistě neušlo, nám to ke vstřelení gólu nestačilo – Honza W. si vybral stejný kout branky jako brankář. Tečku zápasu udělal výstavní gól soupeře, kdy nejlepší hráč na hřišti korunoval svůj výkon efektivní a bohužel i efektní patičkou.

Až do první branky to byl vyrovnaný zápas, dokonce bych řekl, že více gólovek jsme měli my. Ovšem po prvním gólu se situace změnila, soupeř využíval otevřenější obrany a vytvářel si jednu nebezpečnou situaci za druhou. V druhé půli nás soupeř do šancí nepouštěl, navíc hrál naprosto čistě a za celý zápas předvedl snad jediný faul (penaltu nepočítám, ta byla za ruku), a i ten byl dost nahraný (že Honzo ).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *