Athletico Spořilov – Jabadabadoo Prosek

Athletico Spořilov – Jabadabadoo Prosek 1:3 (0:0)

Dnešním zápasem se podzimní sezona přehoupla do své druhé poloviny a my se i po dnešku držíme v horní části tabulky! Poprvé jsme si zahráli v pěkném areálu na Mikulově a premiéru oslavili vítězstvím nad Athleticem Spořilov, které bylo s 8 body v tabulce před námi, tudíž jsem se na našeho dnešního soupeře bodově dotáhli.

První poločas skončil bez gólů, šance na jeho vstřelení jsme měli spíše my, i když to nebyly žádné vypracované loženky. Nejblíž ke gólu měl asi Pavel, který v akrobatické pozici poslal Matějovo sklepnutí cca. 10 čísel od šibenice a ve druhé šanci si položil gólmana, ale poloprázdnou bránu přestřelil. V kádru Athletica byli samí mladí, běhaví teenageři, naštěstí jsme tentokrát měli 3 hráče na střídání a tak se dalo držet s nimi krok.

Ve druhé půli jsem se už střelecky prosadili a připsali si tak trochu nečekané vítězství. Opět se prosadil Matěj a to hned 2x. Na 2:0 zvyšoval Roman G. Soupeř korigoval na 1:2 z jeho pohledu pumelicí z přímého kopu – Martin se po stavění „zdi“ nestačil včas přesunout. Do konce zbývalo ještě dost času, ale Honza W. projel s balonem podél lajny snad 3/4 hřiště, cestou se zbavil dotírajícho obránce a předložil Matějovi balon před odkrytou bránu – pojistka na 3:1. Tenhle zápas nám opravdu vyšel, dlouho jsme nehráli tak dobře! Všichni na hřišti si odehráli svoje, nikdo nic nevypustil a všechno šlapalo na jedničku. Jo, kdybysme takhle dokázali hrát pořád… Příště nás čeká dosud 100% Bamboocha, tak uvidíme, co se bude dát dělat.