Jabadabadoo Prosek – Prague United

Jabadabadoo Prosek – Prague United 4 : 5 (2:1)
Branky: 2x Pavel, Matěj, Roman V.

Report ze zápasu je opět od Honzy, části psané kurzívou jsou mé poznámky. M.

Zápas třetího kola jsme odehráli na Tempu, což je soupeřovo domácí hřiště. Chyběl opět Zdeněk (PaCh), Honza W. (nemoc) a Jirka (cokoliv). Na soupisce se ale objevil nový člen kádru Matěj, takže jsme si i zastřídali…

K zápasu samotnému se nechci nijak obšírně vyjadřovat, zase bych se rozčílil… Ze začátku jsme byli lepší a po několika šancích se i ujali vedení (autové vhazování prodloužil Roman G. a Pavel ve skluzu dopravil míč do sítě). O to jsme po chvíli přišli a opět způsobem, kdy autor soupeřova gólu nemohl uvěřit, že skóroval – jeho skákavá přihrávka skoro od lavičky zapadla za tyč naší brány, Martin ji přes přebíhající hráče neviděl. Tou dobou už byl na hřišti opozdivší se soupeřův hráč, který hru PU pomohl zlepšit. Nejsem si úplně jistý, ale mám dojem, že jsme do poločasu ještě znovu vrátili vedení na svoji stranu, ale vůbec už nevím, jak a kdo. (Branku na 2:1 vstřelil Matěj, který si zpracoval přetažený roh Romana G. a skóroval přízemní střelou ke vzdálenější tyči).  Takže si dovolím tvrdit, že jsme poločas vyhráli 2:1. (Máš pravdu.) Ještě bych dodal, že za stavu 1:0(?) nám jinak dobře pískající rozhodčí upřel regulérní gól, kdy nepostřehl, že balon se po našem rohu na okamžik ocitl již celým objemem za čarou – soupeř holt křičel hlasitěji…

Ve druhé půli přišel postupně náš naprosto nesmyslný kolaps, kdy jsme si nechali dát jeden blbější gól, než druhý, celkem byly čtyři. Tentokrát jsme dojeli na šílené individuální chyby v poli, k čemuž se přidalo Martinovo zranění při jednom z jeho zákroků. V obraně chaos a nedůraz, přihrávky soupeřům, prostě zmar a bída. Soupeř nejen, že vyrovnal, ale dostal se do vedení 4:2 a zápas dokonale otočil. (Byly to vskutku kuriózní góly, vyrovnávací gól padl po centru do našeho brankoviště, kdy se u míče srazili 3 hráči, a míč se od někoho z nich odrazil a doplachtil do sítě, další gól padl po nastřeleném rohu, kdy se míč odrazil od Romanových zad před brankovou čáru, kde jej útočník soupeře snadno dorazil.) V zoufalém pokusu o tlak se nám podařilo ještě snížit (Roman V. střelou z poza pokutového území) a dokonce bylo i dost času na vyrovnání, jenže to bychom nesměli hned po rozehrání dostat pátý gól… Na ten jsme odpověděli už jen snížením na konečných 4:5 (Pavel zblízka uklidil míč do sítě, po sehrávce Romana V.), to bylo 2 minuty před koncem.

Po celkem dobrém prvním poločase tak přišlo hodně kruté vystřízlivění a my tak máme po třech kolech prakticky 0 bodov, jelikož ty s BBE se vlastně nepočítají… Nechci stahovat kalhoty míle před brodem, ale něco mi napovídá, že tahle sezona bude hodně krušná…:-(

Za sebe dodám, že ten zápas byl hodně podprůměrný, kvalitou rozhodně nezapadal do 6. ligy. Asi nejlépe to vystihuje, když napíšu, že vyhrál ten méně špatný tým 🙂 Soupeř sice dal 3 šťastné góly, ale také nastřelil 2 břevna a několik dalších tutovek pochytal Martin. Takže nelze mluvit jen o štěstí.

Jeden komentář: “Jabadabadoo Prosek – Prague United”