Jabadabadoo Prosek – Dýně AC A

Jabadabadoo Prosek – Dýně AC A 6:0k

Tak zápas s Dýní skutečně napověděl, i když asi něco jiného, než co jsem měl minule na mysli… A to sice fakt, že nejen v našem týmu je přítomen faktor Psycho. S nadsázkou se dá říci, že dneska jsem projel půl nádrže kvůli 4(slovy čtyřem!!!) minutám hry. Na zápas jsme se scházeli jako ichtylové – Roman G. uvízl na Kbelské v tradiční zácpě, o které určitě neslyšel poprvé v životě a Martin díky selhání svého mobilu si nezajistil odvoz, tudíž cestoval vlakem, a to i s komediální vložkou – rád bych viděl pohledy cestujících, kteří spatřili odcházet na záchod člověka v civilu a zpátky se jim vrátil fotbalový brankář – inspektor Clouseau hadr. Takže jsme oddalovali začátek zápasu a když už dorazil alespoň Roman, Standu jsme přesvědčili, že prostě do Martinova příchodu musí do branky a mohlo se začít.

Dýně přistoupila k zápasu dost dravě a (prozatím) zdravě agresivně a my moc nestíhali jejich tempo. V asi druhé minutě jsme poslali přezout jednoho ze soupeřů, což patrně přispělo k následnému brzkému vyvrcholení mače – Zdeňkův důraz při bránění se moc nezamlouval jednomu ze soupeřových hráčů a svoji stížnost rozhodčímu podpořil pár nadávkami. Sudí následně tasil kartónek barvy žluté – nesportovní chování. To pán moc nepobral a pičoval dál, i s naznačením fyz. ataku rozhodčího – a to už se červenalo. No a protože pán už byl v ráži, tak sudího trefil otevřenou dlaní do úst (to se červenalo podruhé, tentokrát ovšem Bio) a byl tu kaňjec filma. Za doprovodu dalších ubohostí ze strany toho blázna a jemu podobných nemohl tým Dýně dlouho pochopit, že hrát už se prostě nebude a nám tak spadly do klína veledůležité 2 body. Později jsme se shodli, na základě těch 4 minut, které se stihly odehrát, že Dýně by pro nás rozhodně nebyla lehkým oříškem. O to víc je to může srát, protože takhle blbě ztratit tak důležitý (ale co já vím, třeba to tak nežerou) zápas o záchranu – no já bych to kousal těžko a nevím, jestli bych, kdyby něco takového potkalo nás, chtěl s takovým člověkem ještě někdy nastoupit v jednom týmu… No nic, aspoň jsem se pěkně projel a pohled na tabulku je již veselejší…

Co napsal rozhodčí?
Zápas předčasně ukončen ve 3.minutě pro inzultaci rozhodčího. Hráč Hilbert napadl rozhodčího úderem do obličeje! (To asi není komentář rozhodčího, nýbrž komise PSMF…)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *