Konečná tabulka a zhodnocení sezóny

Naše nejubilejní 26. sezóna byla zakončena posledním prosincovým utkáním a nastávající čas vánoční je ideální pro bilancování.

Není příliš co bilancovat, sezóna to byla dokonala průměrná a šedivá a konečné postavení v tabulce tomu přesně odpovídá. Jediným výkyvem z průměrnosti je Pavlových 13 gólů (nej střelec naší ligy), což činí 54% všech podzimních  branek. Bohužel nikdo jiný se nepřidal, spolupráce v útoku je nulová a podle toho vypadá i množství branek ostatních hráčů. Tady je třeba hledat hlavní příčinu, díky které jsme skončili tam, kde jsme skončili.

Konečná tabulka 7. K ligy

8 komentářů u „Konečná tabulka a zhodnocení sezóny“

  1. Když jde o to hodnotit, jsem ten pravý 🙂

    Hodnocení ještě doplním, až mě napadne něco vhodného.

  2. No, to bude asi fakt těžký, minimálně pokud jde o výstižnost, neb výstižnější už to být nemůže 🙂

  3. Si taky nemyslim, že by bylo třeba ještě něco dodávat – snad jen, že kdybyste mi to furt nekurvili, moh´ jsem dávno hrát první ligu..:-)

  4. čaues, taky se už nemůžu dočkat, pánové..až se opět sejdem a kopnem si do balonu 🙂 jinak zhodnocení sezóny je super věc, ale já radši výsledky na hřišti..Pavlovi gratuluji k nejlepšímu střelci, jen škoda že na to byl sám, my ostatní se musíme polepšit 🙂 Díky Romičovi známe soupeře pro letošek, já myslím že každý je k poražení, to by mohlo být naše motto pro tuto sezónu.. Jinak já mám už 3 měsíce „gaučing“, měl bych se sebou něco už začít dělat :)))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *