Jabadabadoo Prosek – R.I.P

Výsledky 1. kola, 7.K liga, podzim 2009

Jabadabadoo Prosek – R.I.P 0 : 1 (0:0)

Branky: 60. M. Kočí

Náš komentář:
Prohra gólem z poslední vteřiny utkání se nedá počítat za vydařený vstup do sezóny. Snad jsme si tu smůlu předplatitli na zbytek sezóny.

První půle byla poměrně vyrovnaná, soupeř byl silnější na míči a vytvořil si několik slušných závarů před naší brankou, ale Martin vše celkem bez problémů vyřešil. My jsme měli 3 výborné přiležitosti, ale první 2 proinvestoval Pavel a třetí trestuhodně zahodil Roman, který po nádherném vyšachování celé obrany včetně brankáře přestřelil ze 3 metrů naprosto opuštěnou bránu.

V druhé půli bylo šancí méně, ale více jich měl rozhodně soupeř. V obraně si soupeř nebál hrát důrazně a v případě nutnosti faulovat, čímž nás držel v uctivé vzdálenosti od branky. Jedinou povedenou akci, kterou zakončoval Honza vychytal gólman soupeře a tak vypadalo na remízu. Ovšem v samém závěru naskočil nehlídaný hráč na dlouhý aut a bylo rozhodnuto. Rozhodčí nechal rozehrát a písknul konec. V tomto okamžiku se na něj přihnal brankář soupeře a začal mu nadávat, za což obdržel červenou kartu a od PSMF zastavení činnosti na 4 utkání. Proč to tento odredovaný výrostek udělal nechápal asi nikdo, možná ani on sám…

Co napsal rozhodčí?
Celkem slušně odehrané utkání, které příliš fotbalové krásy nepobralo. Šancí moc nebylo, takže vše spělo k zasloužené bezbrankové remíze, ale v poslední minutě se prosadili hosté po autovém vhazování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *