Jabadabadoo Prosek – Pražská hovada

Výsledky 2. kola, 7.K liga, podzim 2009

Jabadabadoo Prosek – Pražská hovada 2 : 2 (1:1)

Branky: 10. J. Machynka, 42. P. Hradílek – 24. T. Kreitl, 32. R. Šmejkal

Náš komentář:
Nepříliš vydařené utkání, ve kterém jsme po úvodní 10 minutovce jsme přestali hrát a nakonec jsme byli rádi za ukopanou remízu.

Úvod se nám jednoznačně vydařil – v první desetiminutovce jsme si vytvořili několik gólových šancí a nakonec byla korunována Pavlovým autem, který Honza pohotově uklidil k bližší tyči. Bohužel zbytek šancí pochytal dobře chytající brankář soupeře. Po tomto úvodu se na hřišti začalo jiskřit a soupeře disponující 10 hráči do pole to nakoplo a začali nás forčekovat a dojíždět i v našem brankovišti. Tato taktika soupeře slavila úspěch, my jsme zbytek poločasu nepředvedli jedinou kloudnou akci. Hovada sice mnoho šancí neměla, ale z jejich tlaku se rodily naše chyby a po jedné takové chybě se opuštěný střelec před vápnem nemýlil.

Druhá půle byla podobná první – soupeř byl v těchto chvílích lepší a po nádherné kombinaci zakončené do prázdné branky se ujal vedení. Následně si vypracovali ještě několik nadějných gólových příležitostí, ale při nich naštěstí vyniknul Martin v bráně a dal nám šanci se porvat o nějaký ten bod. Nakonec se nám to povedlo, Pavel dokázal trochu ušmudlaným gólem po centru přes celé hřiště vyrovnat a tak to i před další šance soupeře zůstalo až dokonce.

Jestli jsme minulý zápas bod zbytečne ztratili, tak tento zápas jsme ho šťastně získali. Kromě úvodních 15 minut jsme toho moc neukázali, nedokázali jsme se vyrovnat tvrdé hře soupeře. Nehezké, důrazné a hodně ukřičené utkání je za námi a máme z něj bod. Tečka.

Co napsal rozhodčí?
Důrazné utkání, hrané ve vysokém tempu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *