Jabadabadoo Prosek – England Praha

Výsledky 6. kola, 7.K liga, podzim 2009

Jabadabadoo Prosek – England Praha 3 : 1 (3:0)

Branky: 18. J. Roučka, 22. Z. Podlipný, 26. P. Hradílek – 46. Z. Hopjan

Náš komentář: (autor: Honza M.)
Vědomi si svého postavení v tabulce jsme se v obavách o stav hřiště dostavili k, pro nás dost důležitému, zápasu, který jsme z hlediska možného setrvání v alespoň 7. lize potřebovali nutně zvládnout. Týden neskutečného pičasí se však na pankrácké škváře (a to mi doteď hlava nebere) nijak zvlášt nepodepsal, povrch, pokud se to o tomto typu vůbec dá říci, byl takřka ideální. Tentokrát chyběl pouze Michal, takže jsme mohli využít 2 hráčů na střídání, což je pro nás, zjištěno dlouholetou praxí, nejlepší.

Od začátku jsme dávali svojí aktivitou a zdravým hecováním jeden druhého najevo, že chceme uspět. Plán začal v cca. 10. minutě naplňovat Zdeněk – ze skrumáže před soupeřovou brankou se k němu vykutálel balon asi 3 metry od vápna a Zdenda nijak prudkou ranou prostřelil po zemi vše, co stálo v cestě úspěchu. Gól nás povzbudil, trochu jsme se uklidnili a začali pracovat na pojistce. Pár minut po prvním jsme přidali druhý gól. Jirka, podobně jako předtím Zdenda, po zemi překonal brankáře soupeře, tentokrát však z přímého kopu. To vypadalo ještě lépe. No a chvilku před poločasem Jirka poctivě doběhl dlouhý nákop (aut? – to už si nepamatuju), a od levé lajny přeloboval vyběhnuvšího brankáře – balon sice nespadl přímo do branky, ale jelikož si před prázdnou branku naběhli Pavel se Zdeňkem, pro prvně jmenovaného nebyl velký problém hlavou vsítit náš třetí gól.

O poločase jsme se vzájemně ujistili, že už to nepustíme a téměř celou druhou půli jsme zodpovědně bránili a pokoušeli se vepředu ještě něco vymyslet. Bohužel cca. 10 minut před koncem jsme nechali důrazně, ale férově hrajícího soupeře přece jen skórovat, i když po neodpískaném faulu na Šumáka… To England trochu polilo živou vodou a soupeř poté viditelně ožil. Mimo té živé vody nás všechny zalil zkur*enej ledovej déšť, doprovázený poryvy větru, fakt zážitek. Ze závěrečného tlaku Englandu se však již nic neurodilo a tak jsme si připsali hodně důležité a zasloužené vítězství, z hlediska záchrany. Příště nás čeká GoHosp a tento zápas napoví zase o trochu více…

Co napsal rozhodčí?
Rychle hrané utkání se šancemi na obou stranách. Domácí působili fotbalověji a tak je výhra zasloužená.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *