Jabadabadoo – GoHosp

Výsledky 7. kola, 7.K liga, podzim 2009

Jabadabadoo Prosek – GoHosp 3 : 1 (1:1)

Branky: 24. J. Roučka, 55. 59. P. Hradílek – 42. M. Řeháček

Náš komentář: (autor: Honza M.)
Dalším, pro nás veledůležitým, zápasem v této sezoně byl souboj s GoHosp. Téměř na den přesně před 2 lety jsme tento tým přejeli 12:1 v rámci naší spanilé (a postupové) jízdy 7. ligou, ale kdeže loňské sněhy jsou, že…:-( Tenkrát jsme vedli už asi v 5. sekundě zápasu, no teď to takový medík rozhodně nebyl.

Soupeř byl ze začátku o dost aktivnější než my, kolem naší brány to docela zavánělo, ale naštěstí jsme neinkasovali. Atmosféra se začala trošku vyhrocovat, jelikož rozhodčí se uvolil písknout faul pouze v případě, když někdo s výkřikem upadl na zem, a to oboustranně. No, taky jsme nějak začínali a snad časem chlapci pochopí, že je lépe nebát se do té píšťalky fouknout a nenechat si z toho udělat bramboračku, jako my kdysi…:-) asi ve 20. minutě se Jirka pěkně uvolnil někde kolem středové čáry, posunul si ještě míč na střelu a ne nijak prudkou ranou pokořil soupeřova gólmana – 1:0. Soupeř měl sice opticky více ze hry, ale poločas jsme vyhráli my. Do druhé půle již nenastoupil Michal kvůli zranění nohy, snad se dá dohromady do dalších bojů!

Hra po přestávce se velmi podobala té z první půle – GoHosp se snažil zatlačit nás kombinací a důrazem a v cca. 40. minutě se mu podařilo srovnat skóre – Roman V. tečoval těsně před Martinem soupeřovu střelu a ten již nemohl zareagovat – 1:1. Rozhodčí dál pokračoval v nastoleném trendu, běžných faulů si moc nevšímal a tak pouze „vyžlutil“ Romana V. za další jeho nesmysl a posléze i Jirku, ten ale za taktické obejmutí protihráče, který se už chystal profrčet s balonem dálnicí vedoucí naší polovinou, zaslouží spíš pochvalu. Paradoxně jsme tak vyhráli i na karty, i když soupeř se prezentoval daleko více ostrými fauly. Zhruba kolem 50. minuty přestali hráči soupeře hrát, čekajíc na hvizd rozhodčího po faulu na někoho z našich, Pavel na nic nečekal, ujal se balonu a poslal nás také nijak prudkou střelou opět do vedení – 2:1. Netrvalo dlouho a tentýž hráč, naběhnuvší si k levé tyči branky GoHospu, po Jirkově střele od pravé lajny doklepl míč do kasy potřetí – 3:1. Nic podstatného, kromě šance soupeře po špatném Martinově odkopu, se již nestalo a tak se opět můžeme radovat z vítězství, a opět v poměru 3:1, my to prostě letos jinak neumíme:-).

Pochvalu dneska zaslouží úplně všichni, za příkladnou bojovnost a zodpovědnost vůči týmu, takhle to má vypadat!

Co napsal rozhodčí?
Vyhrocené utkání rozhodl tým Proseku v závěru. (Úžasný komentář rozhodčího! Ta neuvěřitelná obratnost, s jakou vměstnal celé utkání do jedné holé věty a navíc všechny v ní uvedené skutečnosti jsou jasně viditelné již pohled na zápis. Ach jo…)

7 komentářů u „Jabadabadoo – GoHosp“

  1. Honza to napsal pěkně. Bylo to vysloveně vydřené vítězství, zápas byl vyrovnaný, nakonec rozhodla větší vůle a bojovnost. Jen tak dál…

  2. Je zajímavé sledovat, jak s vyhranými zapasy přibývá komentářů, ale u proher žádné commenty nejsou. Bohužel, rád bych si početl

  3. To už je úděl týmů, co víc prohrávají než vyhrávají. Ale nakonec se dokopu a komentář na web přilepím.

  4. A taky se dá založit si vlastní web a komentovat si na něm, co se ti zlíbí…

  5. to nebyl zadny slovni utok, ale komentar, jak uz kolonka napovida. a jsem z jineho tymu, jen si vzdy rad zaznamy ze zapasu prectu. funguje to i jako priprava na soupere, coz by se nam proti m16 a jejich stylu vystupovani byvalo hodilo.

  6. Adam – OK, vždyť o nic nejde – stačilo napsat, ke komu patříš, takhle to vyznělo, že by sis tu rád zaonanoval…:-) Píšeš „bývalo hodilo“ – jsi tedy z Metro AFK a zápas s M16 máte už za sebou(?) – nějaký koment?:-)

  7. nene, jsem z ticheho vanku a jeden nas hrac odesel ze zapasu s M16 se zlomenym nosem a cele to bylo az moc vyhrocene..)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *