Výsledky 7. kola, 7.K liga, podzim 2009

Jabadabadoo Prosek – GoHosp 3 : 1 (1:1)

Branky: 24. J. Roučka, 55. 59. P. Hradílek – 42. M. Řeháček

Náš komentář: (autor: Honza M.)
Dalším, pro nás veledůležitým, zápasem v této sezoně byl souboj s GoHosp. Téměř na den přesně před 2 lety jsme tento tým přejeli 12:1 v rámci naší spanilé (a postupové) jízdy 7. ligou, ale kdeže loňské sněhy jsou, že…:-( Tenkrát jsme vedli už asi v 5. sekundě zápasu, no teď to takový medík rozhodně nebyl.

Soupeř byl ze začátku o dost aktivnější než my, kolem naší brány to docela zavánělo, ale naštěstí jsme neinkasovali. Atmosféra se začala trošku vyhrocovat, jelikož rozhodčí se uvolil písknout faul pouze v případě, když někdo s výkřikem upadl na zem, a to oboustranně. No, taky jsme nějak začínali a snad časem chlapci pochopí, že je lépe nebát se do té píšťalky fouknout a nenechat si z toho udělat bramboračku, jako my kdysi…:-) asi ve 20. minutě se Jirka pěkně uvolnil někde kolem středové čáry, posunul si ještě míč na střelu a ne nijak prudkou ranou pokořil soupeřova gólmana – 1:0. Soupeř měl sice opticky více ze hry, ale poločas jsme vyhráli my. Do druhé půle již nenastoupil Michal kvůli zranění nohy, snad se dá dohromady do dalších bojů!

Hra po přestávce se velmi podobala té z první půle – GoHosp se snažil zatlačit nás kombinací a důrazem a v cca. 40. minutě se mu podařilo srovnat skóre – Roman V. tečoval těsně před Martinem soupeřovu střelu a ten již nemohl zareagovat – 1:1. Rozhodčí dál pokračoval v nastoleném trendu, běžných faulů si moc nevšímal a tak pouze „vyžlutil“ Romana V. za další jeho nesmysl a posléze i Jirku, ten ale za taktické obejmutí protihráče, který se už chystal profrčet s balonem dálnicí vedoucí naší polovinou, zaslouží spíš pochvalu. Paradoxně jsme tak vyhráli i na karty, i když soupeř se prezentoval daleko více ostrými fauly. Zhruba kolem 50. minuty přestali hráči soupeře hrát, čekajíc na hvizd rozhodčího po faulu na někoho z našich, Pavel na nic nečekal, ujal se balonu a poslal nás také nijak prudkou střelou opět do vedení – 2:1. Netrvalo dlouho a tentýž hráč, naběhnuvší si k levé tyči branky GoHospu, po Jirkově střele od pravé lajny doklepl míč do kasy potřetí – 3:1. Nic podstatného, kromě šance soupeře po špatném Martinově odkopu, se již nestalo a tak se opět můžeme radovat z vítězství, a opět v poměru 3:1, my to prostě letos jinak neumíme:-).

Pochvalu dneska zaslouží úplně všichni, za příkladnou bojovnost a zodpovědnost vůči týmu, takhle to má vypadat!

Co napsal rozhodčí?
Vyhrocené utkání rozhodl tým Proseku v závěru. (Úžasný komentář rozhodčího! Ta neuvěřitelná obratnost, s jakou vměstnal celé utkání do jedné holé věty a navíc všechny v ní uvedené skutečnosti jsou jasně viditelné již pohled na zápis. Ach jo…)