Výsledky 5. kola, 6.F liga, podzim 2008

Jabadabadoo Prosek – Tučňáci 4 : 0 (4:0)
Branky:

Náš komentář:
Vždy prestižní utkání s Tučňáky se odehrálo na útulném hřišti Balkán v sychravém sobotním dopoledni. Do naší sestavy se vrátil Honza, což nám obrovsky pomohlo, neboť posledních pár zápasů jsme odehráli s jedním obráncem a tento způsob hry se mi zdá poněkud podivný…

Zápas začal vzájemným oťukáváním, ze kterého bylo po chvíli jasné, že soupeř je naprosto neškodný a bude jen otázkou, zda dokážeme dát nějaké branky. Branky nakonec přišly a po první půli byl výsledek 4:0. Zaslouženě.

Druhá půle byla z obou stran tragická, my jsme nedokázali vzájemně si vyhovět a soupeř nebyl schopen ničeho. Můžu říct, že jako brankář jsem musel chytit za celý zápas pouze jedinou střelu a to se ke mě sotva došourala.

Tučňáci byli zralí na „desítku“, ale naše tragická hra v druhé půli je tohoto debaklu ušetřila. Snad si z toho vezmeme ponaučení a příště budeme hrát účelněji a hlavně nesobecky.