04
Říj

Jabadabadoo Prosek – Sloni na Pobřeží

Napsal: Michal. Rubrika: Podzim 2008

Výsledky 4. kola, 6.F liga, podzim 2008

Jabadabadoo Prosek – Sloni na Pobřeží 0 : 5 (0:3)
Branky: 19. 25. A. Trska, 24. Š. Novák, 47. M. Tittelbach, 56. J. Nádvorník

Náš komentář:
Není co dodat, soupeř byl o třídu (až dvě) lepší a zaslouženě vyhrál. Jedinou kaňkou na jejich výkonu byly neustálé urážky, posměšky či připomínky vůči nám či rozhodčím, které doprovázely celé utkání. Ale hodnotit stav jejich mentální retardace není mým cílem 🙂

Oficiální komentář:
Na začátku vyrovnané utkání, nakonec zaslouženě a s přeledem vyhrál mladší a techničtější tým Slonů na pobřeží. Pohledný fotbalový zážitek.

Komentáře (4)

 • Hans
  13. 10. 2008 v 8.59 |

  Také jsme bývali bezstarostní tydýti (to asi patří k věku), ale nepamatuju se, že bychom se chovali jako blbečci v zápasech, kdy na nás soupeř díky věku a nadbytečným kg nestačil…

 • slon
  5. 11. 2008 v 1.45 |

  Zaprvy vas chci pochvalit za dobry stranky. Zadruhy za to, ze jste pravee porazili naseho konkurenta o postup. Ale mam vyhrady k tomu, ze tady hodnotite nas mentalni stav. Vzdyt ten zapas byl v klidu, az na jednu slovni prestrelku, ktera proste byla vzajemna a ovlivnena emocema, se nic nesportovniho ci vulgarniho na hristi nedelo. Opravdu nevim, co mate na mysli a za co nas kritizujete.mentalne na tom opravdu spatne nejsme,mame 10 hracu: vsech 10 na vysokych skolach (cvut, vse, pf v plzni, lf, vsfs)

 • 10. 11. 2008 v 13.33 |

  Mé zápisky jsou vždy subjektivní a odrážejí většinou mé pocity z utkání. Tento zápisek je více ovlivněn spoluhráči než obvykle – neboť to oni si stěžovali na vaše chování.

 • Hans
  11. 11. 2008 v 11.50 |

  Nemůžu si pomoct, ale nějak mi stále uniká spojitost mezi stupněm dosaženého vzdělání a charakterem. Budu se opakovat – taky jsme přejížděli (a stále ještě přejíždíme) týmy složený z hráčů „dříve narozených“, ale pořád máme v hlavách, že jednou na tom budeme stejně – že na nás prostě nastoupí kluci o 5-10 let mladší, navíc se zkušenostmi a návyky z velkýho (skutečnýho) fotbalu, který nás zmordujou… můžete bejt všichni třeba Doc.DrSc., ale i tak bude vysmívání se soupeři, kterej na vás nestačí, vždycky jen ubohost. Jestli chování některých vašich hráčů souvisí s věkem nebo s výše zmiňovaným působením ve velkém fotbale, nechci posuzovat. V žádném případě bych nechtěl zpochybnit vaše herní kvality – rozebrali jste nás na prvočinitele, zcela jasná záležitost. Ale třeba Pivnímu baletu jsme ve 2. kole, kdy jsme nepostavili ani plný počet hráčů, dělali sice jen kašpary (1:9), i přesto od soupeře nepřišel ani náznak nějakýho zesměšňování, i když s náma hráli chvílema bago. Na našeho brankáře nevolali „pusť!“, střídačka se starala jen o vlastní hráče. Tož tak, no.

Přidat komentář