Jabadabadoo Prosek – Ivánkovy děti

Výsledky 10. kola, 6.F liga, podzim 2008

Jabadabadoo Prosek – Ivánkovy děti 1 : 2 (1:1)
Branky: 10. R. Volník – 15. L. Marek, 40. R. Krupa

Náš komentář:
Do dnešního mrazivého zápasu vstupovaly týmy na odlišných pozicích – my jsme neměli oč hrát (mimo cti) a naopak soupeř potřeboval body pro udržení postupové pozice.

Od počátku byl zápas vyrovnaný, šancemi se šetřilo na všech stranách. My jsme měli dvě, kdy Roman z první netrefil branku a poté Pavel neproměnil nájezd, kdy mu nepodařený lob brankář lehce chytil. Soupeř kontroval několika střelama, ale většinou mimo tyče.
První gól přišel nevinně – brankář soupeře kontroloval míč mířící do zámezí, Pavel mu ho obětavě dokázal ukrást a přihrát před opuštěnou branku, kde měl Roman snadnou úlohu. Ivánkovy děti zvýšily aktivitu a za pár minut se začínalo od znova – soupeřův hráč dokázal projít přes tři naše hráče, až ho dokázal zastavit jen za cenu faulu. Následný přímák soupeř přetavil ve vyrovnání.

Herně byla druhá půle podobná první – vyrovnaná hra, bez většího množství šancí. Aktivnější jsme kupodivu byli my, ale soupeřův brankář precizně pochytal veškeré naše pokusy. Tři minuty před koncem rozhodla poměrně ojedinělá šance soupeře, kdy soupeřův hráč přeskočil obranu i s brankářem a hlavou vsítil rozhodující gól. V samotném závěru měl ještě šanci vyrovnat Pavel, ale brankář skvělým zákrokem byl proti.

Zápas byl až nečekaně vyrovnaný (vzhledem k postavení týmů v tabulce), nezasloužili jsme si jej prohrát – remíza by byla spravedlivější. Rozhodujícím faktorem byl výkon brankáře soupeře, který svůj tým v důležitých chvílích podržel, což se na druhé straně nestalo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *