Výsledky 8. kola, 6.F liga, podzim 2008

Jabadabadoo Prosek – Diesel 1.FC 7 : 1 (5:0)
Branky: 3x R. Pecka, J. Weigl, R.Volník, J. Padevět, J. Herník

Náš komentář:
V této sezóně netypicky začínal zápas až v odpoledních hodinách. Nejdříve to vypadalo, že soupeř vůbec nedorazí, ale těsně před koncem čekačky se hráči Dieselu objevili. Dorazili bez brankáře, což mělo na průběh zápasu významný vliv.

Samotné utkání začalo naším tlakem a než soupeř dokázal s míčem projít na naší polovinu, už prohrával brankou Radka. Dalších 10 minut soupeř kupil v obraně chybu za chybou a některé góly nám daroval velmi lacino. Obrana Dieselu rozhodně nepodpořila kolegu v brance, který si tam připadal je terč na střelnici. Poločas skončil 5:0 a tým Dieselu v něm byl víceméně bezzubý.

Do druhé půle soupeř vstoupil s tím, že ji chce vyhrát, vyměnil hráče v brance a přidal na útočné aktivitě. My jsme naopak s přibývajícím šerem polevili a tak byla hra vyrovnaná. Soupeř si vytvořil několik šancí, ale ty největší nevyužil. Nakonec ale čestný úspěch vsítil, ovšem i tento gól jim poločasovou výhru nestačil. Tu jim sebral gólem Radek (dokončil hattrick) a Honza.

Jak zápas zhodnotit? Diesel nebyl vysloveně špatný tým, ale absencí brankáře a hloupýma chybama se víceméně porazil sám. My jsme hráli jen v první půli, druhou jsme odchodili což je možná škoda, ale vzhledem k vývoji zápasu se to nedá nikomu vyčítat.