Výsledky 2. kolo, 7.I liga, podzim 2007

Modrý Svině – Jabadabadoo Prosek 3 : 1 (1:0)
Branky:  10. M. Kuncíř, 36. M. Malý, 46. J. Dymák – 46. J. Weigl

Oficiální komentář:
Vyrovnané utkání, kde rozhodl rychlý gól po snížení Jabadabadoo, na který okamžitě reagovaly Modrý Svině a zvýšily na 3:1.

Náš komentář:
 Tento zápas byl velmi podobný našemu prvnímu zápasu, až nato, že se role obrátily a my jsme tahali za kratší konec. Soupeř začal iniciativně, z prvního útoku trefil tyč a zanedlouho si naběhul hráč soupeře na roh a z hranice pokutového území se trefil pěkně za tyč. Od této chvíle soupeř hrál co potřeboval, precizně bránil a občas vyrážel k protiútokům. Naše šance nestojí ani za zmínku.

Když se v úvodu poločasu trefil soupeř šťastně hlavou podruhé, bylo víceméně rozhodnuto – soupeř se ubránil s velkým přehledem všem našim pokusům a my jsme si s jejich zataženou obranou nevěděli rady. V závěru zápasu (minuta uvedená rozhodčím je podivná) se soupeř trefil potřetí (tato situace je v oficiálním komentáři uvedena chybně) a my jsme v zápětí kontrovali gólem Honzy, což byla jen kosmetická úprava výsledku.