Jabadabadoo Prosek – Prokaryota FZ

Výsledky 10. kolo, 7.I liga, podzim 2007

Jabadabadoo Prosek – Prokaryota FZ 4 : 3 (1 : 0)
Branky:  26. 43. 48. R. Pecka, 42. P. Hradílek – 32. OG, 41. O. Pokorný, 58. J. Talíř

Oficiální komentář:
Nervózní utkání o postup, které lépe zvládli důraznější a zkušenější hosté.

Náš komentář:
Zápas začal vzájemným oťukáváním, první gólovku si vytvořil soupeř, ovšem brankář zasáhnul skvěle a špičkou kopačky zabránil míči do sítě – bohužel to byl asi poslední zásah brankáře, pak už tam byl jen do počtu. Poté jsme převzali iniciativu a začali se tlačit dopředu. První šance jsme zakončili mimo, pak Radek Pecka otestoval pevnost břevna aby  ho po chvíli napodobil P. Hradílek a trefil taktéž břevno. Chvíli poté už R. Pecka prostřelil špatně chytajícího brankáře hostí a i přes další šance skončil poločas naším hubeným vedením.

 Druhý poločas začal bezzubým tlakem soupeře, kterému jsme nabídli gól sami – nedorozumění rozehrávajícího obránce a brankáře vyústilo ve vyrovnávací gól. Pár minut nato se nudící gólman rozhodl zdramatizovat zápas a nahrál soupeři před prázdnou branku – ten měl čas „naštelovat“ placírku a trefit se do opuštěné brány. Tento okamžik nás opravdu rozhýbal a ihned jsme kontrovali po ose Pecka- Machynka-Hradílek vyrovnávacím gólem. Vzápětí se trefil opět Pecka a už jsem vedli. Po zahozené penaltě (Pecka) jsme z dalších útoků jen orazítkovali 2x břevno, až situaci uklidnil dokonaným hattrikem Pecka. Soupeř v poslední minutě zkorigoval skóre hlavičkou po autovém vhazování.

 Bylo to podivné, rozhádané utkání (byly uděleny 3 žluté, všechny za řeči), po kterém se nikdo z našeho týmu neradoval, ačkoliv nám výsledek zajišťuje postup. Soupeř byl téměř neškodný, nebýt našich neskutečných chyb, tak by se ke gólům těžko dopracoval – je mi až s podivem, jak tento tým může bojovat o postup (nevím, třeba se nesešli v optimální sestavě, ale pořád jich bylo 9 a nás opět 6). My jsme ovšem selhali nejvíce v zakončení – trefit 4x za zápas břevo + 1x tyč a zahodit takové množství šancí je prostě škoda.

2 komentáře u „Jabadabadoo Prosek – Prokaryota FZ“

  1. Tak předně gratuluju k postupu, zasloužíte si ho, s nikym lepším krom vás a Ťavy jsme teď na podzim nehráli… A pak taky díky za tuhle výhru, hodně nám pomohla, to, že jsme ji nedokázali naplno využít, je už naše chyba…
    Za Modrý Svině Ota

  2. Děkuji za gratulaci. Vy jste byli jediný soupeř, proti kterému jsme se vůbec neprosadili – tak doufám že postoupíte a na jaře Vám to budeme moct vrátit 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *