25
Lis

Jabadabadoo Prosek – Prokaryota FZ

Napsal: Michal. Rubrika: Podzim 2007

Výsledky 10. kolo, 7.I liga, podzim 2007

Jabadabadoo Prosek – Prokaryota FZ 4 : 3 (1 : 0)
Branky:  26. 43. 48. R. Pecka, 42. P. Hradílek – 32. OG, 41. O. Pokorný, 58. J. Talíř

Oficiální komentář:
Nervózní utkání o postup, které lépe zvládli důraznější a zkušenější hosté.

Náš komentář:
Zápas začal vzájemným oťukáváním, první gólovku si vytvořil soupeř, ovšem brankář zasáhnul skvěle a špičkou kopačky zabránil míči do sítě – bohužel to byl asi poslední zásah brankáře, pak už tam byl jen do počtu. Poté jsme převzali iniciativu a začali se tlačit dopředu. První šance jsme zakončili mimo, pak Radek Pecka otestoval pevnost břevna aby  ho po chvíli napodobil P. Hradílek a trefil taktéž břevno. Chvíli poté už R. Pecka prostřelil špatně chytajícího brankáře hostí a i přes další šance skončil poločas naším hubeným vedením.

 Druhý poločas začal bezzubým tlakem soupeře, kterému jsme nabídli gól sami – nedorozumění rozehrávajícího obránce a brankáře vyústilo ve vyrovnávací gól. Pár minut nato se nudící gólman rozhodl zdramatizovat zápas a nahrál soupeři před prázdnou branku – ten měl čas „naštelovat“ placírku a trefit se do opuštěné brány. Tento okamžik nás opravdu rozhýbal a ihned jsme kontrovali po ose Pecka- Machynka-Hradílek vyrovnávacím gólem. Vzápětí se trefil opět Pecka a už jsem vedli. Po zahozené penaltě (Pecka) jsme z dalších útoků jen orazítkovali 2x břevno, až situaci uklidnil dokonaným hattrikem Pecka. Soupeř v poslední minutě zkorigoval skóre hlavičkou po autovém vhazování.

 Bylo to podivné, rozhádané utkání (byly uděleny 3 žluté, všechny za řeči), po kterém se nikdo z našeho týmu neradoval, ačkoliv nám výsledek zajišťuje postup. Soupeř byl téměř neškodný, nebýt našich neskutečných chyb, tak by se ke gólům těžko dopracoval – je mi až s podivem, jak tento tým může bojovat o postup (nevím, třeba se nesešli v optimální sestavě, ale pořád jich bylo 9 a nás opět 6). My jsme ovšem selhali nejvíce v zakončení – trefit 4x za zápas břevo + 1x tyč a zahodit takové množství šancí je prostě škoda.

Komentáře (2)

  • 25. 11. 2007 v 22.31 |

    Tak předně gratuluju k postupu, zasloužíte si ho, s nikym lepším krom vás a Ťavy jsme teď na podzim nehráli… A pak taky díky za tuhle výhru, hodně nám pomohla, to, že jsme ji nedokázali naplno využít, je už naše chyba…
    Za Modrý Svině Ota

  • 26. 11. 2007 v 11.59 |

    Děkuji za gratulaci. Vy jste byli jediný soupeř, proti kterému jsme se vůbec neprosadili – tak doufám že postoupíte a na jaře Vám to budeme moct vrátit 🙂

Přidat komentář