Jabadabadoo Prosek – Judo club Jenis 3 : 1 (1:0)
Branky: 4. + 42. P. Hradílek, 60. J. Weigl – 43. F. Tománek

Oficiální komentář:
Výborné utkání, ve kterém byl o něco lepší Prosek.

Náš komentář:
 Tradičně, jako každé září, jsme měli problém složit sestavu, ale díky výborné práci fukcionáře, hráče a střelce  P.H. se to podařilo. Zápas začal naší bleskurychlou brankou, kdy Pavel využil ponechaný prostor v pokutovém území a umístil střelu z bezprostřední blízkosti do protipohybu brankáře. Poté se soupeř zatáhnul a do 20. minuty jsme bez problémů drželi míč, ovšem bez velkých šancí. V závěru poločasu se soupeř dostal do 3. rychle po sobě jdoucích gólových šancí, které ale nedokázal zužitkovat.

Druhá půle byla podobná první, my jsem většinou drželi míč a soupeř se soustředil na obranu, která nám nic moc nedovolila. Naštěstí se pak trefil Pavel nádhernou hlavičkou a nám se hned hrálo lépe. Posléze nám rozhodčí upřel regulérní, což nás mohlo mrzet, neboť z nasledné akce se podařilo soupeři skórovat . Gól to byl sice z kategorie náhodných, kdy se k útočníkovi odrazil 2x tečovaný míč a ten skóroroval víceméně nechtěnou střelou, kdy si míč spíše ukopl, než vystřelil. Ovšem ani tento gól nevyburcoval soupeře k větší aktivitě a stále se spíše soustředil na obranu. Závěr zápasu byl v naší režii, nejdříve Pavel a Jirka orazítkovali tyč a pak Honza využil chybně postavenou zeď a stanovil konečné skóre na 3:1.

Výsledek odpovídá poměru sil na hřišti, byli jsme fotbalovější a důraznější, soupeř s vyjímkou závěru první půle se do šancí nedostal a tak ani více branek vstřelit nemohl.