Jabadabadoo Prosek – Black Angels

Výsledky 7. kolo, 7.I liga, podzim 2007

Jabadabadoo Prosek – Black Angels 6 : 0 kontumace

Náš komentář:
  Ani se mi nechce psát komentář, soupeř nás pěkně nasr*l svou nepřítomností, ačkoliv nám nám zdarma spadne vítězství do kapsy, tak nás moc netěší. Paradoxem je, že jsme se v této sezóně poprvé sešli v ideální sestavě (bylo nás 7) a nastěstí díky rozhodčímu, který se k nám přidal, jsme si mohli zahrát aspoň srandamač mezi sebou.

 Místo hodnocení zápasu se pokusím zhodnotit probíhající sezónu, která se přelila do druhé půle.  V tomto kole došlo k překvapení, kdy první dva týmy tabulky prohráli a tak jsme se posunuli na první místo průběžné tabulky. I přesto nejsem příliš spokojen, mrzí mě mě zbytečná ztráta s Opatoffem a taky zápas s Modrýma Sviněma nám zrovna nesedl.   

 Neustále mám pocit, že tahle liga je hodně podprůměrná, většina týmů sazí na pevnou obranu a směrem dopředu nic moc nevymýšlí, zkouší to spíše na náhodu. O čemž svědčí i počet vstřelených branek, kdy pouze dva týmy překonaly hranici tři vstřelených branek na zápas a např. Modré Svině mají vstřeleno pouze 12 branek ze sedmi zápasů (kontumaci jsem nahradil výsledkem dosaženým na hřišti) a přesto si v poklidu a zaslouženě drží postupovou pozici.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *