Jabadabadoo Prosek – Améby AFC B

Výsledky 6. kolo, 7.I liga, podzim 2007

Jabadabadoo Prosek – Améby AFC B  2 : 0 (0:0)
Branky:  2x P. Hradílek

Náš komentář:
  Utkání se odehrávalo na maličkém hřišti TK Sparty, kde jsme se sešli opět pouze v šesti hráčích, soupeř měl 2 hráče na střídání. Hned od začátku bylo zřejmé, že to bude velmi úporné utkání s minimem šancí.

 Zápas začal několika chybnými výkopy hrankáře Améb, ale nedokazali jsme z toho nic vytěžit, buď stačila zasáhnout obrana nebo se nepodařilo kvalitně vystřelit/sehrát. V následujících minutách to byl spíše boj o získání malého prostoru pro kloudné zakončení, ale ačkoliv jsme měli mírnou převahu, k žádným vyloženým šancím to nevedlo, jen pár střel těsně mimo tyče. Ke konci si hráči Améb vypracovali 2 gólovky, když vyhráli souboj ve středu hřiště a útočník běžel sám na našeho gólmana, ale Jarda si s nájezdem poradil, včetně následné dorážky. Jak se později ukázalo, byla to poslední gólová šance Améb v tomto zápase. Na konci poločasu jsme zahrozili dobře zahraným trestňákem, ale bez gólové tečky.

 Druhý poločas byl podobný prvnímu – uporný, nepřesný fotbal, tedy spíše kopaná. Ovšem v polovině druhé půle se na nás konečně usmálo štěstí a Honzovi Machynkovi se povedlo prostrčit míč před opuštěnou branku, čehož pohotově využil Pavel Hradílek ke  vstřelení branky. Po obdržené brance Améby zvýšily  tlak na naši bránu, ale většina akcí končila po rozích a autech. V poslední minutě si zopakovali spolupráci aktéři první branky a Pavel Hradílek ukončil zápas svým druhým gólem.

 Utkání bylo vyrovnané, s minimem šancí, ale přesto si dovolím říct, že jsme vyhráli zaslouženě! Ačkoliv – na zásluhy se většinou nehraje…

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *