Hodnocení mužstev

KAPR TÝM 86
Velice zkušený tým starších pánů, kteří ze začátku vypadali, že budou hrát spíše střed tabulky. Ale od druhé půlky nastartovali přímo raketový pohon a vřítili se přímo do 6.ligy. Postup si zcela zaslouží a je jim třeba složit hold a popřát hodně úspěchů ve vyšší lize.

JABADABADOO PROSEK
Mladý, ambiciózní a nadějný tým, který slaví úspěch dík své technické a pohodové hře bez záludných a tvrdých zákroků, na které jsme v Hanspaulce bohužel zvyklí.

PEKÁRNA POLÁK
Mužstvo samých uřvaných křiklounů a rotržitých hráčů, ale právě díky těmto vlastnostem se dostali tak vysoko. Prostě každý hraje jak umí a my jim popřejme hodnědo další sezóny více takových debatních kroužků.

JM BLANKYT BULLDOGS
Jeden z těch tvrdých ansáblů, které proplouvají Hanspaulskou ligou. Postup jim utekl asi díky tomu, že se scházeli akorát tak do počtu, ale stím se potýkalo více týmů. Za zmíku stojí, že jsou králové remíz, ač asi nechtěných (???), ale takový je osud.

FC BOTIČ
Od začátku jasný favorit soutěže a snad si ani nešlo si nikoho jiného jako favorita představit více, ale pak přišla osudová chvíle a v posledních čtyřech zápasech ulovili pouze jeden bod. Velký podíl na neúspěchu byl fakt, že hráli většinou bez střídání.

KŘíDLA VLASTI
Tento klub hrající typického zaďoura s občasnými úniky byl také do poslední chvíle ve hře o postup, avšak pouze s bráněním se postoupit nedá, i když netvrdím, že to vyjít nemusí.

CS CALLIDA
Opět jedno z mužstev, které se schází jen tak tak. Tento tým patří mezi tři týmy, kteří mě svou hrou nadchli. Těmto klukům k úspěchu chybí trocha tvrdosti, ale ta jim prostě není vlastní.

ABSINTH
Asi jediný hurá systém na celém světě. Tito hoši jako jediní to doopravdy hrajou jen a jen pro zábavu. Takový pohodáře jsem ještě neviděl.

CAROIL
Proti destruktvní hře tohoto týmu horko těžko nacházeli soupeři recept. Troufám si říct, že pro většinu soupeřů byl zápas velmi nezáživným vyplněním nedělního odpoledne.

FC SEBRANKA
Další z mnoha bránících týmů, kteří nic oc nevymyslí, ale zkomplikovat člověku život umí dokonale.

1.FC SAMSON ŽIŽKOV
Tento tým nehrál tak špatně aby musel sestoupit, ale pětkrát prohrát 1:0 je prostě v takto vyrovnané soutěži smůla. Uznání jim patří za výhru 5:1 proti Křídlům, když na ně jako jediní našli recept.

SK VYšEHRAD „B“
Mužstvo, které nezíská ani bod, patří zákonitě o třídu níž. Tak to bylo, tak to bude.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *