8. kolo

JABADABADOO – BOTIČ 6 : 0 (3:0)
Branky: 2 Padevět (24,34), 2 Pučálka (26,46), Machynka (19), Karaman (58) ŽK: Hradílek (Jab)

ABSINTH – KŘíDLA VLASTI 1 : 1 (1:0)
Svoboda (25) – Kočárek (50) Nejlepší hráči: Pohan (Absinth) – Liška (Křídla)

CAROIL – CALLIDA CS 2 : 0 (0:0)
Křivda (39), Breburda (60) ŽK: Hrdina (Callida) za řeči Utkání, které potvrdilo heslo "fotbal nemá logiku". Hosté byli po celé utkání lepším týmem, ale domácí dobře bránili a proměňovali své šance. Kdyby to nebyl fotbal, ale box, tak by hosté jasně zvítězili na body. Nejlepší hráči Zelinka – Drábek.

VYšEHRAD "B" – SAMSON ŽIŽKOV 1 : 3 (1:0)
Veverka (24) – vlastní (45), Ebr (46), Beneš (50)
Bojovní hráči z Vyšehradu se v první půli dostali do vedení po "sporném" gólu. Po přestávce se prosadil techničtější Samson. Hráči Vyšehradu Jacklovi byla udělena žlutá karta za oplácení.

BLANKYT BULLDOGS – KAPR TýM 0 : 3 (0:1)
3 Cink (30,40,57)
Vítězství Kapr týmu zajistil třemi brankami Nejlepší hráč Cink. Na obou stranách byli výborní oba brankáři a Baroch za Blankyt.

SEBRANKA – PEKÁRNA POLÁK 1 : 6 (1:4)
Kopal (11) – 2 Bartůněk (3,14), 2 Novák (47,49), škoda (6), Urbánek (17)
ŽK: Pecák za úmyslnou ruku – Stránský O. za řeči
Pekárna rozhodla zápas rychlým nástupem, když už v 6. vedla 2:0. Sebrance se podařilo snížit na 1:2, ale to bylo z jejich strany vše. Brankář Sebranky Chmelař výborným výkonem ze druhé půle zabránil úplnému debaklu.