7. kolo

JABADABADOO – BLANKYT BULLDOGS 0 : 0
Branky:

PEKÁRNA POLÁK – SAMSON ŽIŽKOV 4 : 1

VYšEHRAD "B" – CALLIDA CS 3 : 5 (2:0)
Jackl D. (4), Jackl R. (21), Chlost (48) – 3 Schlaichrt (36,40,59), Nechyba (48), šíma P. (52)
Mužstva nastoupila v téměř stejných dresech, proto se Callida musela převléknout. Vyšehrad nastoupil v poli se čtyřmi hráči, ale po třech minutách od úvodního hvizdu posílil Vyšehrad Jackl D., který po 10-ti vteřinách na hřišti vstřelil úvodní gól. Potom hráči Callidy přidali, ale tento tlak nevyužili. Naopak Vyšehrad ve 21.min. Jacklem R. zvýšili na 2:0. Po přestávce se výsledek otočil díky dvěma střelám Schlaichrta a jedné Nechyby. Vyšehrad ještě stačil srovnat, ale Callida dvěmi přesnými trefami upravil konečné skóre.

SEBRANKA – KŘíDLA VLASTI 0 : 2 (0:0)
Kandilanov (34), šimsa (40)
V dnešním utkání byl jednoznačně Nejlepším hráčem na hřišti rozhodčí. Křídla se dostala do vedení brankou, která dle rozhodčího padla. Opak však byl pravdou. Rozhodčí, který se na utkání dostavil pouze jeden, viděl míč, který byl na brankové čáře, jako branku. Jestli je takovýto gól vidět z poloviny hřiště nechám na zvážení komisí PSMF. Poté odpískal faul v pokutovém území Křídel a logicky měla následovat penalta. Opak však byl opět pravdou. Všichni hráči Křídel si stoupli do branky a z této střelecké pozice z nepřímého kopu skóruje málokdo. S pozdravem Sebranka a Aleš Chmelař(K).
Gól byl regulérní a rozhodčí nařídil dle našeho názoru za bránění ve hře správně nepřímý kop (viz 10.1.2 a 11.1 pravidel HL). Křídla vlasti. Zvítězilo lepší mužstvo. Hráči Sebranky se nesoustředili na hru a hledali chybu v rozhodčím.

CAROIL – BOTIČ 0 : 1
Voděsil (?)
Mužstvo Botiče vyhrálo díky jednomu hráči, který svůj um předvedl při ro- hovém kopu, když míč rovnou z rohu zavěsil do šibenice.Nejlepší hráč – Voděsil (Botič)

KAPR TýM – ABSINTH 2 : 0 (1:0)
Zadák (8), Bartl (50)
Kapr tým vyhrál díky bezchybnému výkonu. Jinak dobře hrající Absinth položily zbytečné chyby v obraně. Zápas se hrál ve vysokém tempu a v duchu Fair-Play. Nejlepšími hráči byli Bartl (Kapr) a Moník (Abs).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *