11. kolo

VYšEHRAD "B" – JABADABADOO 0 : 6 K
Branky:
Na hřišti utkání skončilo 1:3, ale vzhledem k druhému nepískání Vyšehradu byla všechna jejich utkání zkontumována ve prospěch soupeře. Góly za náš tým vstřelili Padevět (8), Pučálka (28) a Bažo (40), za soupeře snižoval Lutrýn (59).
Oficiální komentář k zápasu: Slušné a klidné utkání, jasné vítězství s mnoha šancemi na obou stranách. Na šance 10:30, Nejlepší byli oba gólmani.

SEBRANKA – ABSINTH 1 : 5
(0:4) Janda (46) – 2 Pohan (20,51), Bašťák (5), vlastní (15), Fornušek (25)
Celkem jasné utkání, v němž vynikl hráč Absinthu Pohan.

CALLIDA CS – KŘíDLA VLASTI 1 : 2 (1:1)
Nechyba (5) – šimsa (15), Kočárek (42)
Velice průměrný zápas, ve kterém vyhrálo šťastnější mužstvo.

CAROIL – KAPR TýM 1 : 1 (0:1)
Pleskač (35) – Rezek (20)
Zřetelná převaha Kaprů od prvních minut utkání vyústila v zasloužené vedení. Začátkem druhé půle zahrávali domácí přímý kop, který našel číhajícího Pleskače a ten nezazmatkoval a z "voleje" ho tam plesknul. Poněkud nervózní závěr odpovídal stavu zápasu.

PEKÁRNA POLÁK – BOTIČ 2 : 0 (2:0)
Novák (5), Smetana M. (10)
Protože se nedostavil delegovaný rozhodčí, odpískal utkání Barborič z Pekárny. Rozhodčí pískal fér – kapitán Botiče Janda. Velmi pěkné utkání, kdy Botič doplatil na to, že nemohl střídat. Nejlepší hráči byli Lhotský – Barborič.

BLANKYT BULLDOGS – SAMSON ŽIŽKOV 3 : 1 (1:1)
Krameš (4), Biebr (34), Knoblau M. (45) – Beneš (29)
Ve velmi pohodovém zápase nastoupila i osoba něžného pohlaví, která při troše štěstí mohla i skórovat, ale bohužel ji v tom zabránila záda vlastního hráče.