Jabadabadoo Prosek – Vysmátí zajíci

Jabadabadoo Prosek – Vysmátí zajíci 5 : 2
Branky: 13. 56. J. Weigl, 33. R. Volník, 46. 58. P. Hradílek – 3. 39. M. Šlechta

Abych dodržel „tradici“, i tento report začne zmínkou o rozhodčích – po minulých dvou „galapředstaveních“ tentokrát sudí raději ani nepřišli, ale je třeba přiznat, že jejich výkonu se tedy nedá vůbec nic vytknout…:-) Se soupeřem jsme se dohodli, že si zápas „odpískáme“ sami, na férovku, a až na pár drobných renonců se to i povedlo. Posledních asi 15 minut to navíc vzal jeden dobroděj z týmu, co hrál po nás.

Díky hojné účasti jsme po delší době mohli točit 2 celé pětky, oproti tomu soupeř měl jen jednoho hráče na střídání… Zajíci šli do vedení po lehkovážném Standově přístupu před naším vápnem, soupeř trefil balon na Martinovu stojnou nohu, přesně za tyč. Vyrovnání tak bylo na druhé naší pětce – a zařídil ho Honza W. V samotném závěru půle jsme se handrkovali o pentli, ale bez rozhodčího je to halt těžký – nikdo se nemůže zlobit, že nám nebyla nabídnuta na stříbrném podnose, zvlášť v takové situaci…

Ve druhé půli jsme již zúročili naši jakous-takous převahu, i když výsledek vypadá jednoznačněji, než samotný poměr mezi oběma týmy. Na 2:1 pro nás otočil Roman V. po našem rohu, soupeř ještě stačil vyrovnat po další naší hrubce v obraně. Výsledek na naší stranu definitivně překlopil dvěma góly Pavel a znovu Roman. Jsou to naše první letošní body a znovu nás trochu vracejí do života, tak třeba příště navážeme…