Jabadabadoo Prosek – Ivánkovy děti

Jabadabadoo Prosek – Ivánkovy děti 1 : 2 (0:1)
Branky:
56. Bejlek

Dodržím „tradici“ a na úvod napíšu o rozhodčích – těm dnešním nebylo co vytknout, zápas zvládli naprosto bez problémů…

K zápasu samotnému bych napsal to, že snad už ve druhé minutě jsem svou pitomostí dopomohl soupeři ke gólu v naší síti a posadil ho tak do sedla – „Ivánkovic“ útočníka jsem natlačil proti balonu z autového vhazování a ten ho patou, zády k brance, usměrnil přesně k bližší tyči…0:1. Rychlý gól soupeře dostal do pohody a prvních 10 minut nás k ničemu nepustil. Poté se hra začala vyrovnávat a i my jsme se dostávali do možností ohrozit soupeřovu branku. Žádnou z nich jsme však nevyužili a tak jsme poločas prohráli 0:1.

Ve druhé půli vypadal obraz hry podobně jako v té první. V cca. 40. minutě zatloukl někdo z Ivánků míč o břevno do naší branky a vidina bodů se opět o kus vzdálila. Ne, že bychom byli v poli horší, ale nejsme prostě schopni se prosadit v zakončení, to je letos naše bolest… Největším spalovačem byl dnes Pavel, například situace po Matějově křižné přihrávce před poloprázdnou bránu jasně volala po gólu! Ten jsme vstřelili až 4 minuty před koncem – trefil se Standa. I když jsme v závěru měli trochu navrch (soupeř měl, tak jako my, pouze jediného hráče na střídání), na vyrovnání už jsme nedosáhli a i přes zlepšený výkon jsme opět bez bodu, letos už počtvrté… Pozitivní je, že jsme se nedali lacino a aspoň bojovali a nehádali se jak malí haranti, což by ale mělo být standardem…