Jabadabadoo Prosek – Cosmo Hagibor FC

Jabadabadoo Prosek – Cosmo Hagibor FC 4:1 (0:1)
Branky:
44. Hradílek

Za letního počasí jsme, bez možnosti střídání, odehráli zápas proti sestupem ohroženému Cosmo Hagibor. Cosmo, s alespoň jedním náhradníkem a mladším věkovým průměrem mělo od začátku mírnou herní převahu, ale za celý poločas z ní vytěžilo jen jeden gól, po pěkném náběhu na standartku, jen už nevím, jestli to byl roh nebo aut. Teplota stoupala, síly ubývaly a vypadalo to na další díl letošního seriálu proher.

Ve druhé půli Honza W. dvěma góly z přízemních střel k tyči otočil skóre. Soupeř na to reagoval zvýšeným úsilím v útoku, ale narážel na dnes opět skvělého Honzu P. v bráně. Práce měl opravdu dost, ale žádný balon už za sebe nepustil… Po jednom z brejků, které se nám díky otevřené hře ze strany soupeře naskytly, dotlačil balon brány Roman V., i z pozice ležícího střelce a konečné skóre stanovil po svém „úniku“(:-)) Pavel, svojí klasickou „kličkou“ přes půl hřiště. Situaci předcházela rána do břevna naší branky, od kterého se míč odrazil Pavlovi přímo do běhu, takže štěstí máme vybráno na 5 let dopředu… Je to letos náš teprve druhý bodový zisk a nic nemění na tom, že velice pravděpodobně sestoupíme.

A pro ty, kteří nemohou existovat bez zmínky o rozhodčích – zápas byl „řízen“ dvěma španělsky mluvícími kluky, kteří za celou dobu nepřipustili žádnou diskusi – nikdo z hráčů totiž touto řečí nevládl…:-)

H.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *