Alej FK „B“ – Jabadabadoo Prosek

Alej FK „B“ – Jabadabadoo Prosek 3:2 (1:1)
Branky:
25. Hradílek;  45.  Weigl;

Dnes nebudu psát o rozhodčích, aby 2 „nejmenovaní spoluhráči“ měli také nějakou změnu…:-)

Na Pražačce jsme se po půl roce opět střetli s „béčkem“ Aleje. Ač jsme tentokrát byli důstojnějším protivníkem, bodově jsme opět vyšli naprázdno. K prvnímu gólu jsem Aleji dopomohl, stejně jako v minulém kole Ivánkům, já, tentokrát čistokrevným vlastencem, a opět po standardce, to už bych b*il… I přes nepříznivý vývoj jsme to ale nezabalili a Alej docela zlobili, z čehož vzešel i Pavlův vyrovnávací gól. Poločas byl ukončen za stavu 1:1.

Ve druhé půli jsme dlouho drželi nerozhodné skóre, Alej jsme do žádných jasných šancí nepouštěli a aktivní hrou zaměstnávali tentokrát i soupeřovu obranu. Jelikož jsme ale henten „kolektýv“ a pravidelně a včas pouštíme do hry odpočaté spoluhráče ze střídačky dřív, než už sami sotva pleteme nohama, tak se nám jen zcela mimořádně stalo, že nám Alej dala druhý gól skrz v tu chvíli již zcela statickou, vyšťavenou obranu – 2:1 a úplně zbytečně… Kupodivu jsme ještě zavzdorovali a po Matějově ideální přihrávce Honza W. vymetl pavouky v horním rohu soupeřovy branky – 2:2. Do konce chyběla jen chvíle a začalo to vypadat nadějně. 5 minut před koncem nám sudí nabídl penaltu za ruku v PU, smutným hrdinou se ale stal opět Honza, který ji, oproti očekávání, tentokrát neproměnil… To, samo o sobě, je blbý, ještě blbější je ale fakt, že hned z následného protiútoku jsme dostali ránu do vazu – po nedorozumění v obraně vyhnal na revanš pavouky z naší branky soupeřův střelec… Do konce zbývaly 4 minuty, zkusili jsme ještě Alej zatlačit a kdyby se sudí nebál fouknout další jasnou penaltu (opět za ruku v PU), mohli jsme i vyrovnat, ale urazili jsme prostě dneska štěstí a tak máme zase kulový. Co naplat, že jsme hráli dobře, když výsledek naši snahu degraduje…