K.F.C. Praha – Jabadabadoo Prosek

Výsledky 6. kola, 7.F liga

K.F.C. Praha – Jabadabadoo Prosek  2 : 12
Branky: 19. M. Honců, 52. J. Georgiu – 15. 30. 53. J. Roučka, 29. 58. R. Volník, 37. 40. 52. V. Dudr, 44. 50. 59. 60. P. Hradílek

Zápas 6. kola jsme odehráli ve Kbelích. K.F.C. se sešli pouze v 5 hráčích, což se notně podepsalo na hře i konečném výsledku. Schválně píšu konečném, protože, v duchu naší staré „dobré“ tradice, jsme cca. 1. čtvrtinu utkání proti oslabenému soupeři opět odehráli jako joudové – nepřesnost, laxnost, nedůraz a špatné řešení v zakončení dávalo soupeři naději na dobrý výsledek. Na Jirkův vedoucí gól dokázali K.F.C. odpovědět vyrovnáním, po mé hrubce na našem PU. Pak jsme ale zrychlili, zpřesnili a celkově zlepšili hru a v samém závěru 1. půle, po dalším Jirkově a Romanově gólu, jsme strhli vedení zpět na naši stranu – poločas tak skončil 1:3.

Ten druhý jsme již odehráli tak, jak se sluší a patří a rezignovanému soupeři nasázeli postupně dalších 9 gólů. Hattrick dokončil Jirka, další přidal, po dlouhé pauze se ukázavší Víťa, Pavel zacílil přesně celkem 4x a do tuctu přispěl dvěma góly Roman V. A najednou to šlo. Hráli jsme kombinačně a nesobecky, přihrávali si i dozadu, postupnými útoky od vlastního PU jsme se dostávali do šancí, prostě jsme si zase jednou všichni zahráli fotbal. Samozřejmě, že velkou roli sehrál fakt, že soupeř hrál oslaben, my ale, bohužel, v naší současné situaci musíme být spokojeni i s tímto „pokulhávajícím“ úspěchem. A radši nechci vůbec spekulovat o tom, jak by zápas vypadal, kdy K.F.C. postavili plnou sestavu… Takže, dva důležité body do tabulky jsou naše a po facce z minula jsme si aspoň trochu spravili chuť a skóre.