Jabadabadoo Prosek – Tycho De Brahe B

Výsledky 5. kola, 6.G liga, jaro 2008

Jabadabadoo Prosek – Tycho De Brahe B 5 : 3 (4:1)
Branky: 3. 10. 11. 41. P. Hradílek, 23. R. Bažo – 21. P. Morávek, 42. 46. F. Hulínský

Náš komentář:
Hrálo se za krásného dopoledního počasí, na malém a útulném hřišti Děkanka. Utkání mělo dva rozdílné poločasy, které se od sebe lišily jako den a noc.

Zápas začal naší rozehrávkou, ze které se do obrovské šance dostal soupeř, naštěstí zasáhl náš brankář. Pak přišla desetiminutovka Pavla, který čistým hattrikem dal jasně najevo, kdo je pánem na hřišti. V těchto chvílích soupeř nevěděl co hrát, kupil chybu za chybou a mohl být rád, že jsme nedokázali vsítit mnohem více branek než jednu a to Romanem, který doklepl příhru Honzy do prázdné branky. Ještě před tímto gólem se trefil i soupeř, když z bezprostřední blízkosti prostřelil našeho brankáře. V závěru půle jsme polevili, takže iniciativu přebral soupeř, ale i přes pár pěkných šancí již branku nedal.

Druhá půle začala jak skončila první – tlakem soupeře. Bohužel nutno říci, že soupeř tlak neustále stupňoval a my jsme hráli hůře a hůře. Soupeř opanoval toto malé hřiště a připravoval si šanci za šancí. Brzy dokázal snížit na 4:2, ovšem pak zaúřadoval opět Pavel a z ojedinělého útoku trefil přesně. Tato branka byla asi rozhodující, protože soupeř i přes velké množství šancí nedokázal vstřelit více než jeden gól, takže zápas skončil 5:3.

Opravdu divný mač, kdybychom vedli po první půli 6:0 nikdo by se nemohl divit. V druhé půli nám soupeř vůbec nepůjčil míč a kdybysme ji stejným poměrem prohráli, nebylo by na tom nic divného. Výkon v druhé půli trochu znehodnotil naši hru v půli první, takže těžko mohu hodnotit zápas pozitivně. Shrnul bych asi takto: vyhráli jsme především díky střelecké pohotovosti Pavla a mnohem lepšímu výkonu našeho brankáře oproti brankáři soupeře.

Oficiální komentář:
Zápas se rozhodl v první čtvrthodině, kdy dal Hradílek hattrick. Pak ještě Prosek přidal dva góly a Tycho už stačilo výsledek jen korigovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *