Jabadabadoo Prosek – Nulová šance

Výsledky 9. kola, 6.G liga, jaro 2008

Jabadabadoo Prosek – Nulová šance 1 : 2 (1:1)
Branky: 36. R. Volník –  28. 40. L. Hartmann

Náš komentář:
Utkání se odehrávalo v úporném poledním vedru, které našim již stárnoucím kostem moc nevyhovovalo. Ale podmínky byly stejné pro oba týmy, tak se není nač vymlouvat.

Soupeř byl v první půli aktivnější, jejich vytáhlý útočník se několikrát dostal k zakončení, ovšem Jardu moc neohrozil. Z naší strany není o čem mluvit, kromě snahy jsme toho moc nepředvedli – soupeř byl ve finále všude o krok dřív a tím nám zmařil veškeré šance na zakončení. V závěru půle nejprve soupeř trefil hlavou tyč  a z totožné situace jsme o pár minut inkasovali 0:1.

V druhé půli jsme se snažili vyrovnat, což se nám po samostatné akci Romana i povedlo – z poloviny hřiště prošel mezi třemi bránícími hráči soupeře a podél vybíhajícího brankáře skóroval. Ovšem tento gól povzbudil spíše soupeře, který vzápětí skóroval. Gól padl stejně jako předchozí – autové vhazování na delší tyč zasmečoval útočník přes překonaného brankáře. Ve zbytku zápasu jsme si vypracovali jedinou šanci, kdy Pavel sklepl kolmici Honzy před vápno a já místo poloprázdné branky trefil brankáře. Na více jsme se nezmohli…

Soupeř byl lepší, rychlejší, nedovolil nám se dostat do hry. Propadli jsme i takticky, kdy jsme vůbec nedokázali reagovat na autová vhazování soupeře. Prostě si soupeř vyhrát zasloužil.

Komentář rozhodčích:
Hráči obou týmů i přes úporné vedro předvedli kvalitní výkon. Domácí měli o něco více šancí a nakonec zaslouženě vyhrála. Hostům se v závěru vyrovnat nepodařilo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *