Výsledky 6. kola, 6.G liga, jaro 2008

Jabadabadoo Prosek – Kapr Tým 86 B 1 : 2 (1:0)
Branky: 20. P. Hradílek – 45. A. Ouri, 49. P. Vaněk

Náš komentář:
Utkání se hrálo na proseckém hřišti Novoborská, kde je umělka druhé generace položena na betonový podklad, což není pro fotbal zrovna ideální a rozhodně toto hřiště nepatří mezi naše oblíbená. Kapr Tým 86 B známe poměrně dobře, setkáváme se s ním už minimálně popáté.

Utkání začalo neslaně nemastně, prvních 15 minut bylo bez velkých šancí. Pak se povedlo Pavlovi u rohového praporku zpracovat míč, doběhnout s ním do pokutového území, kde brankář Kapru nepochopitelně zacouval snad až za brankovou čáru, takže Pavel snadno poslal míč do opuštěné brány. To odstartovalo náš tlak, ale kromě mnoha střel jsme nic nevymysleli. Soupeř měl jednu tutovku, kdy Radek jako poslední přišel o míč, ale Jarda v brance si s touto šancí poradil.

V druhé půli se hrál fotbal nahoru-dolu, šancí bylo na obou stranách vícero, ale žádná vyložená. Asi v polovině druhé půle jsme udělali školáckou chybu, kdy se dva naši hráči seběhli k stejnému útočníkovi a druhého nechali úplně volného. Ten nelenil a hned poslal míč do pokutového území, kde skrz nabíhajícího hráče soupeře propadl do naší sítě. Pár minut nato si nejlepší hráč soupeře (Vaněk) zpracoval vysoký centr a na našem vápně vyhrál souboj s obráncem i brankářem – 1 :2. Jarda si při tomto gólu zranil, takže jsem musel utkání dochytat za něj. Ve zbývajících minutách jsme si připravili 2 tutovky (Honza, Martin), ale oboje zakončení se nevešlo do brány snad o desítky metrů. Soupeř měl jednu vyloženou šanci, ale přečíslení dva na jednoho brankář v pohodě vyřešil.

Tato porážka nás musí mrzet, byli jsme v zápase o trochu lepší a prohra je pro nás velmi krutá. Za vše může naše tragická koncovka, kdy kromě gólu jsme nedokázali trefit branku, což při „kvalitách“ soupeřova brankáře je mimořádné mínus.