Jabadabadoo Prosek – Hoptajch team

Výsledky 4. kola, 6.G liga, jaro 2008

Jabadabadoo Prosek – Hoptajch team 8 : 1 (3:0)
Branky: 9. 52. 59. 60. R. Volník, 20. 28. 34. P. Hradílek, 51. J. Weigl – 54. M. Šusta

Oficiální komentář:
Velice slušně hrané utkání v trvalém dešti. Hosté měli více šancí a duo Hradílek – Volník předvádělo pěkné fotbalové akce. Domácí se v druhém poločase snažili o zvrat. Do útoku se hrnul i gólman Kopecký, ale při této power play inkasovali góly prakticky do prázdné branky. Nejlepší hráč utkání Hradílek po hattricku nesobecky přihrával na další góly. Výsledek 1:8 je pro Hoptajch team až dost krutý. Ve fotbalovém umu, až tak citelný rozdíl nebyl.

Náš komentář:
Zápas začal tlakem soupeře, který nám snad až do 5. minuty vůbec nepůjčil míč – naštěstí jejich útočná aktivita končila před naším pokutovým územím (což bylo charakteristické pro celý zápas), takže k ohrožení naší branky nedocházelo. S postupem času jsme se osmělili a začali si vytvářet střelecké pozice. Střely sice brankář soupeře úspěšně likvidoval, ale nakonec střelu Honzy vyrazil pod nohy Romana, který míč poslal pohotově do sítě. Od této doby jsme byli lepší a druhý gól přišel po 10ti minutách – Pavel se kličkou před pokutovým územím zbavil obránce a poslal míč kolem vybíhajícího brankáře – 2:0. Těsně před poločasem Pavel po několika tvrdších soubojích vybojoval roh, který i sám hlavičkou proměnil v třetí branku. Tím i skončila první půle.

V druhé se hrálo více uvolněněji, soupeř při rozehrávce více riskoval, což mu sice přinášelo více šancí, ale zároveň každá chyba v jejich rozehrávce hrozila brankou. Při závěrečném hvizdu svítilo na světelné tabuli skóre 8:1 a to ještě rozhodčí odpustil jasnou červenou kartu pro brankáře.