Jabadabadoo Prosek – FK Notorkros

Výsledky 6. kolo, 8.G liga, jaro 2007

Jabadabadoo Prosek – FK Notorkros 1 : 2 (0:1)
Branky: 51. R. Pecka – 5. M. Hrdlička, 48. J. Puk

Oficiální komentář:
Rychlé utkání svojí úrovní převyšovalo osmou ligu.

Náš komentář:
Utkání začalo náporem soupeře, který nás přečísloval a tím si vytvářel střelecké šance. Poměrně brzy se soupeř dostal do vedení, kdy krásně sehraný roh uklidil nabíhající hráč pod víko. Poté následovala pasáž, ve které si Notokros vyslal asi 5-6 podařených střel ze střední vzdálenosti, které ovšem Jarda v pohodě (vyjma jedné, která se otřela o tyč) pochytal. Pak jsme začali lépe obsazovat rozehrávajícího hráče, čímž jsme eliminovali tlak soupeře a hra se vyrovnala, ale i tak jsme měli šancí málo a ty jsme které jsme měli, jsme zakončili mimo bránu.

Druhý poločas začal naší velkou šancí, která ovšem skončila na břevnu. Notorkros se nečekaně zatáhnul, vpředu hrál většinou jen na 2 hráče, které doplňoval maximálně jeden poluhráč, ale i tak si vytvářel hezké střelecké pozice, ovšem střel z nich poslal naprosté minimum. Nevím proč, asi pochopili, že Jardovi gól z 12 metrů nedají, tak se raděi snažili dovést míč až do brány, což se jim i při druhém gólu povedlo. Útočník protlačil míč přes obránce i brankáře až do brány. My jsme vzápětí kontrovali golém Radka Pecky, který nevydýchal duchem chudý a emočně nevyrovnaný brankář soupeře a nazval rozhodčího č*rákem a k*ndou. Bohužel rozhodčí nereagoval (to byla jeho nejmilejší činnost) a stejně se choval, když brankář Notorkrosu úmyslně několikrát zakopl míč, aby zdržel hru (osobně si myslím, že Notorkros to neměl zapořebí).

V závěru zápasu se Notokros snažil držet míč na naší půli, což se jim poměrně dařilo (zvlášť podařená byla pasáž, kdy útočník soupeře postupně zahrál celé naší obraně na housle), ale i přesto jsem se dostali do několika slibnějších příležitostí: asi největší šance opět skončila na břevně a následné dvě chyby brankáře (špatný výkop a vypadnutí míče z ruky) jsme nezužitkovali.

Nutno říci, že soupeř byl mnohem fotbalovější, technicky dobře vybavený, v lepší fyzické kondici a s dobře organizovanou hrou. Za celý zápas jsme nedonutili soupeře k chybě v rozehrávce (jen brankáře, ovšem toho moc rozehrávat/vykopávat nenechali) a tak bylo poměrě těžké dostat se šancí. Určitě zamrzí šance v závěru, diky nimž jsme mohli uhrát remízu, ale vzhledem k předvedené hře je nutno uznat, že vyhrál lepší a fotbalovější tým.

Nenechte si ujít komentář soupeře na jejich webu (sice červený text na zeleném pozadí trhá oči, ale obsahově je web výborný)

Foto ze zápasu:
(ovládání galérie: kliknutím na náhled se otevře plná velikost fotografie, kliknutím na pravou část fotografie se zobrazí následující, popř. kliknutím na levou část se zobrazí předchozí.)
Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Jaktože to nebyl gól???Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Před brankou soupeřeJabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2Jabadabadoo Prosek vs. FK Notorkros 1 : 2

4 komentáře u „Jabadabadoo Prosek – FK Notorkros“

  1. Caff Jabadabadoo.Dobre som to nafotil nie? 😀 Som rád,že fotky vužijú aj iné stránky 🙂 s pozdravom,Palji

  2. Len ako tak na to pozerám,je tam značne znížená kvalita :((( pri tom rozlišení s tak málo kB sa ani nečudujem… originály su 100x lepšie 🙂

  3. Výborné foto, díky za ně. Teď jsem nahrál fotky v lepší kvalitě, protože ty předchozí opravdu byly zbytečně komprimovány. Až budu mít čas, tak jich ještě několik přidám, jsou tam pěkné kousky 😀

  4. Jo v pohode,fotiť ma baví a takto si vypĺňam čas mojim hobby… 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *