Jabadabadoo Prosek – Dejvický expres

Výsledky 10. kolo, 8.G liga, jaro 2007

Jabadabadoo Prosek – Dejvický expres 0 : 0
Branky: bez branek
Tresty: 40. R. Volník (ČK), 59. R. Pecka (ČK), 35. J. Roučka (ŽK) /zde došlo k omylu rohodčího, kartu ve skutečnosti obdržel P. Hradílek/, 48. R. Pecka (ŽK) – 51. D. Votýpka (ŽK)

Ofciální komentář:
První červená byla udělena za napadení a udeření do obličeje protihráče hráčem Jabadabadoo č. 10 R. Volníkem. Druhá červená byla udělena po vyprovokování divákem, který ho pojmenoval „ty č**áku“. Zápas byl hodně nervózní, protože se hrálo o postup do 7.ligy.

Náš komentář:
  Dnešní utkání bylo důležité, vítěz by vybojoval postup z podpralesní ligy do pralesní. Soupeř si toho byl vědom, tak dorazil ve více než deseti lidech (+ několik fanoušků). Nás bylo také nezvykle mnoho – tedy osm.

  Samotné utkání začalo tlakem soupeře, který nás celkem zatlačil a měl v podstatě celý poločas míč pod kontrolou, ale bez výraznějších šancí. Druhý poločas začal v podobném duchu, a když v 40. minutě dostal Roman červenou kartu (zcela zasloženou, dal soupeři pěstí) začínalo přituhovat. Poté jsme už jen bránili, ale soupeř toho moc neukázal, za celou přesilovku si dokázal vypracovat pouze 2 gólovky, které ovšem zázračně zlikvidoval Jarda (zvlášť druhý zákrok byl z kategorie zázračných, soupeř již oslavoval s rukama nahoře). Paradoxně v této chvíli nám hodně pomohl Notorkros, který informoval soupeře o kvalitách Radka Pecky, takže soupeř byl z něj tak vystrašený, že i v přesilovce u něj neustále stáli dva hlídači, což značně eliminovalo jejich početní výhodu. Zápas skončil druhou červenou na naší straně, když zhruba v 63. minutě Radek chytil pod krkem fanouška soupeře, který mu něco zasvědceně vyprávěl o čur*kovi a podobných věcech. Rozhodčí neváhal a zároveň s koncem zápasu Radka vyloučil.

  Moc fotbalu se nekonalo, soupeř (s přizvujující klakou na střídačce) nás celý zápas provokoval, nadával nám, radil rozhodčímu, atd. což někteří mí spoluhráči prostě neunesli. Mrzí mě to dvojnásob, neboť od týmu, který v předchozích zápasech dostal již 6 žlutých a 2 červené karty se podobné primitivní chovaní dalo očekávat a připravit se na něj. O tom, že jsme si jejich chování nenechali líbit svědčí i počet karet, které jsme obdrželi (většinou oprávněně, rozhodně nezávidím rozhodčímu jeho úlohu). Konec zápasu připomínal tvrdostí spíše hokej, zvlášť Pavlův ‚strom‚ by potěšil každého milovníka hokeje.

  Závěrem musím zmínit výkon Jardy v brance, který opět ukázal, že je o několik tříd lepší brankář, než jeho všichni konkurenti v naší lize a opravdovou oporou za jakékoliv situace.

Těším se na vaše názory.

11 komentářů u „Jabadabadoo Prosek – Dejvický expres“

 1. Tak jsem se pěkně zasmál. S komentářem souhlasím pouze s tím, že golman Vám to opravdu vychytal. KLOBOUK DOLU!!! Druhá červená nebyla za napadení fanouška..byl to náš golman, možná jste si ho za celý zápas ani nevšimli:-) A je velice vtipné, že tym který dostal dvě červené z toho jedna byla za pěst ze zadu(větší srabárnu jsem dlouho neviděl)říká o soupeři, že je promitiv. Mimochodem ta druhá červená měla přijít dávno, nechápu, že hráč s takovou kvalitou má zapotřebí hrát jak……
  Závěrem bych řekl, že stylem hry se hodíte do 8.ligy spíše vy než my..takže hodně štěstí v posledním zápase :-)))

 2. Zajímavé, jak vidíš jen co chceš. První červená rozhodně nebyl úder zezadu (stál jsem za nima cca 1 metr) a druhou obdržel hráč na naší půlce (tak co tam dělal Váš gólman, že?) a byla za napadaní fanouška, který mu nadával – toto je přesná citace ze zápisu rozhodčího (ve skutečnosti to nebylo napadení, pouze ho chytil pod krkem a z očí do očí s ním popovídal). Tak už mě jen napadá, že jsi byl na jiném zápase…

 3. Byla to prostě srabárna a mezi náma může bejt rád, že nedopadl špatně. Každopádně ta červená měla přijít dávno, za zákeřné zákroky na hráče bez míče a zezadu a neřikej, že ne, pár jsem jich taky dostal, ale podle Tebe jsem asi taky primitiv vid?Já třeba nemám ani jednu žlutou a kolik jsem toho schytal od vás?Napřed se zamyslete nad svoji hrou než někoh začnete nazývat primitivem.

 4. Celkem f poho komentář, až na pár bodů, že nejsme žádný primitivové ale fotbalov hráči kteří hrajou tělem tvrdě ale ne jako prasata, což je váš případ vyz lokty na solár a pěstí do obličeje… Když nedokážete udržet to že sme byli ve všech ohledech lepší, tak to nehrajte… BTW musim vyzdvihnout brankáře, kterej byl opravdu mužem zápasu, a bez něj byste byli uplně f prdeli… s pozdravem capitán Dejv.Exp. Tomáš

 5. eště malej komentář k příspěvku MICHAL… ten golman byl můj bratr a vyběhl potom co sem dostal loktem na solár a nemohl se zvednout, od vaší jinak fotbalově úplně neschopný 15…Bumby

 6. [Bumby] Nikde jsem nepsal, že hrajete jak prasata, měl jsem jen připomínky k Vašemu chování, díky němuž jsem Vás označil nálepkou primitivové.

  V druhém příspěvku si protiřečíš, buď se nemohl zvednout nebo vyběhl – oboje nejde. V podstatě říkáš, že první střet přifilmoval, aby pak mohl požadovat nějakou tu kartičku.

  Chápu, že máme každý rozdílný pohled, ale pro podporu svého názoru použiju citaci rozhodčího z Vašeho západu proti Dinamu: DE přišli jen provokovat, hádat se a prát a o tom snad fotbal není. Tato evidentní taktika nezabrala. Není to až brutálně podobné s mým názorem na náš vzájemný zápas?

  Co se týká fotbalovosti, tak můj názor je v článku – ano, byli jsme horší.

 7. Bohužel pro Tebe si neprotiřečí on ležel na zemi a jeho bracha(golman)tam přiběhl. Jo s Dinamem to bylo něco jiného, to bych se ani nehádal, ale mohl za to pouze spor dvou hráčů, kteří dostali červenou a další červená byla za ruku. Každopádně dobře pro vás, jinak by jste byli za náma:-))) a tím bych to uzavřel. Snad bude někdy šance na odvetku:-)))

 8. Fpohodě, stane se..nic ve zlym,ale hodně štěstí popřeju až po dalšim zápase. :-))) Zatim čao!

 9. [Bumby] Mám jenom malou poznámku k tomu zákroku na tebe. Rozhodně se nejednalo o žádný úder loktem, ale o tebou zmiňovanou tvrdou hru tělem, kterou, jak píšeš, předvádíte vy. Navíc to bylo zepředu když jsi měl balon, takže šlo spíš možná o to, žes to nečekal, než že bych tě nějak zákeřně sejmul. Normálně bych neměl potřebu ten souboj vůbec dohrávat, ale pokud někdo přistoupí k zápasu s tím, že nás bude provokovat, tak holt musí počítat s tím, že si to nenecháme líbit a něco schytá. A pokud jde o to vyběhnutí brankáře, tak to byla úplně jiná situace, která se stala až úplně na konci, min. 5 minut po tomhle zákroku…

 10. Pamatuju si ten zákrok úplně přesně, měl sem balón, kterej sem dával doprava na druhýho obránce, tzn: že sem byl v mírnym záklonu a tys do mě naběh s pravou rukou na prsou (jako když se držíš při státní hymně) takže celkem férovej bodyček :), ale věř mi nebo ne cejtil sem dost dobře, že sem na solár dostal právě tou rukou, a ne tělem, nejsem simulant, ale tohle hned tak rozchodit nešlo…nehledě na to žes to fakt dohrávat nemusel.. ale to je fuk.. už je to za náma…čuzz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *